Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves fiú vagyok és egyszerű...

18 éves fiú vagyok és egyszerűen nem jön össze az ismerkedés mit csináljak?

Figyelt kérdés
sokszor járok bulizni meg minden és FÉLEK nem megy a csaj ismerkedés nekem, nem tudom mit tegyek talán internetes társkeresővel probáljam meg? minden ismerősömnek,haveromnak van csaja csak nekem nincs :( lehet az is a gond,hogy nincs annyi ismeretségem azaz nincs sok haveri köröm? nem tudok újítani... mit csináljak? :(

2014. jún. 27. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok, de egy tanácsot tudok adni amit MINDEN téren fogadj meg : LÉGY MAGABIZTOS.
2014. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez,de én nem erőltetem élem máshogy az életem.
2014. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos ossze fog jonni csak ne legyel gorcsos emiatt...
2014. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bulikban nem az ismertség számít... legyél nyitott és magabiztos
2014. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a félelem ha igyekszel egy idő után elmúlik. Tényleg próbálj magabiztos lenni. Én 20/L vagyok, mindig is kezdeményezős voltam, és sose féltem oda menni, meg megmondani. Szerintem nincs mi miatt aggódni... legrosszabb esetbe valami kellemetlent csinálsz vagy mondasz... aztán mi van? Ha nem látszik rajtad hogy ideges vagy, az jobbik eset.

Nekem eddig még nem nagyon volt barátom, pedig idősebb vagyok. Nagyon lányos suliba jártam, meg fogok is menni. Nincsenek se haverjaim, jelenleg barátnőm se, úgyhogy általában egyedül megyek ide oda. Folyamatosan próbálkozom, személyesen meg interneten is. egy csomó srác jött már szóba, de még mindig nem jött össze semmi... ( és nem rajtam múlt) szóval nem vagy egyedül evvel... De egyszer csak lesz valami, nem?

Egyébként nekem az a véleményem hogy akik könnyen találnak párt... azok vagy szerencsések, vagy nincsenek elvárásaik, elképzeléseik ami nyilván bővíti a kínálatot, vagy egyszerűen maguk sem boldogok a kapcsolatban, mert nem is szeretik a másikat igazán. Szerintem ne másokat vegyél alapul.

Amúgy ha komoly kapcsolatot keresel én a Párom.hu-t javaslom, mint lány nekem az jött be legjobban.

2014. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha nem lesz más megoldás akkor internetes társ keresőt fogok használni :(
2014. jún. 27. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
És az mit változtat? Előbb-utóbb úgyis találkozni kell a csajjal.
2014. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azon változtat hogy nem élőben kell kezdeményezni és ha jól fogalmaz tehet egy jó első benyomást.
2014. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... és online bárki könnyedén ismerkedhet nem kell hozzá ugyanott bulizni, meg háttér társaság.
2014. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!