Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még mielőtt összejöttél vna...

Még mielőtt összejöttél vna egy azonos neművel, addig ha találkoztál olyannal, aki tetszett zavarba voltál, nem igazán mertél kezdeményezni, szal olyan a szitu mint a heteróknál?

Figyelt kérdés
Ki hogy emlékszik vissza? Mikor kezdtél kicsit bátrabban közeledni máshoz?

2014. jún. 27. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jah, mindig izgultam a randik előtt hehe szerintem olyan, mint a fiú-lány randiknál ez a dolog... max. annyiban más, hogy az utcán utána nem lehet csókolózni, meg kézenfogva sétálni
2014. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Persze, volt olyan srác, akihez nem is mertem hozzászólni, annyira zavarban voltam, olyan helyes volt. :) Néhány randi után aztán rájöttem, hogy nem kell annyira parázni, és a sokadik próbálkozásra most úgy néz ki, rátaláltam az igaz szerelemre!


Szóval szerintem a kérdésben leírt szitu ugyanúgy működik, mint a heteróknál.


27/F (meleg)

2014. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint a kérdésem az,hogy mielőtt megvolt az első kapcsolatod,mennyire viselkedtél másként azokkal,akik tetszettek, mint mikor már volt egy kis tapasztalatod?
2014. jún. 27. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel Dr Lapua fórumát,ott érdekes cikkek vannak-e témában is.
2014. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez milyen oldal, magyar?
2014. jún. 27. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos:((( de a grafikája is nagyon szép.
2014. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
belinkelnéd a konkrét oldalt! mert nem találom...
2014. jún. 28. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt meglett volna az első kapcsolatom, borzasztóan féltem. Nagyon. Mindig zavarban voltam.

Közeledett hozzám egy fiú, erősen nyomult, és rettegtem tőle. Megkérdezte elmegyek-e vele inni, nemet mondtam, utána kávézni, arra is nemet mondtam, utána teázni, arra is.

Nagyon szép, okos, törődő srác volt...

Kár, hogy akkor még nem voltam olyan bátor, mint most.

24/F

2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!