Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi vezérli ilyenkor az ex...

Mi vezérli ilyenkor az ex barátnőt / pasit?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem, de csak egy saját példával tudom szemléltetni, mire gondolok.

A barátnőmmel 1 hete jöttem össze, nagyon jól megvagyunk!

Exével 3 hónapja szakított. A srác eddig kb 2 hetente írt rá, ilyen olyan mondvacsinált ürüggyel. Most minden áldott nap ír neki, lek/rvázza, meg magyaráz hogy de még így ugy szereti, stb...nade ez már ellentmondás: ha szereti minek k/rvázza? ha szereti, miért fészen mondja, miért nem személyesen jön, és hajt küzd érte (amihez azért felkötheti a gatyát mert nem adnám könnyen Őt vissza).

Nem értem, hogy mi a célja ilyenkor az embereknek, hogy kvázi folyamatosan idegesíti, őrli a másikat, és nem hagyja hogy boldog legyen...de láthatólag arra vár, hogy a másik fél menjen vissza hozzá.


Komoylan mondom sosem értettem az ex dolgot. Én bárhogy is lett vége, sosem egyikkel sem tartottam a kapcsolatot, nem zaklattam őket, felfogtam, hogy vége, és ennyi.

Bármennyire is voltam szerelmes, és bármennyire fájt is.

Mások erre miért nem képesek?!


Tulajdonképpen most hogy mondta a lány nekem, hogy megint zaklatja, azon agyalok, hogy helyrerakom az embert személyesen! Nem vagyok agresszív, de ha vissza akarja szerezni, akkor úgy viselkedjen, és felveszem vele a versenyt!!! És ne támadjon, meg lelkileg tegye tönkre...pláne hogy eddig kb nem is zavarta, csak most hogy lett pasija. Mi az anyját képzel magáról az ilyen!?



2014. jún. 29. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A csajszinak is le kellene tiltania, hogy ne tudjon írni neki. Mert így kb olyan mintha nem is zavarná. Tiltsa le, ha meg így is talál módot akkor beszélj te a sráccal.
2014. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mondta hogy tiltani fogja.

de gondolom mivel sokat volt vele, valamilyen szinten még csak jelen van a gondolataiban.

2014. jún. 29. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze de muszáj ezt meglépnie. Vagy kiosztania, hogy hagyja békén.
2014. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

remélem hamarosan így tesz.

Túlságosan sem akarom rábeszélni meg noszogatni, nyilván. Ezt a döntést saját magától kell meghoznia.

2014. jún. 29. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan nem látják be, hogy elszúrták, és vége van. Nem kell törődni vele, hagyni kell, hadd őrjöngjön magában.
2014. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!