Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok ti mikor tapasztaltátok...

Srácok ti mikor tapasztaltátok azt, hogy bejöttök egy csajnak, tetszetek neki, de ha megszólítod és beszélgetni akarsz vele, akkor zavara jön, ideges lesz és kicsit mintha elutasító lenne?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyis miért viselkedik így a csaj?
2014. jún. 29. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mert fél hogy elrontja és nem fogtok járni vagy valami hasonló lehet
2014. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak hülyít.

Jó az egójanak ha odamész de többet nem akar.

2014. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan veszed, hogy bejössz neki?
2014. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyít, csak kevés az önbizalma, és pont azért mert bejössz neki zavarban van. Ideges lesz attól, hogy odamentél hozzá, nem akar hülyeséget mondani, fél, hogy meglátszik rajta, hogy beléd van esve, ettől még jobban elpirul... Az elutasító magatartás pedig az lehet, hogy nem akarja, hogy úgy érezd, hogy teljesen oda van érted és a lábaid előtt hever. Ez nem 100%, de rám lányként teljesen illik a leírás, és én is ezeket produkálom a fenti okokból.
2014. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha egyáltalán nem érdekel titeket egy srác, akkor teljesen hidegen hagy,nem?
2014. jún. 29. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, akkor teljesen hidegen hagy, ha nem érdekel. Ha viszont nagyon vonzódom hozzá, akkor én is olyan vagyok, mint a fentiekben leírt leányzó. Akarom, hogy közeledjen felém az az illető, de amikor ténylegesen közeledik, akkor teljesen elutasítóvá válok, nem/alig merek megszólalni, stb. Mindez azért van, mert félek, hogy leégetem magam előtte, hogy nem leszek elég jó neki, hogy h*lyének fog nézni, illetve attól is nem utolsó sorban, hogy észreveszi a vonzalmamat.

(Tehát önbizalomhiány és az érzések leplezése.)

18L

2014. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!