Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akarnak ismerkedni...

Miért nem akarnak ismerkedni velem a nők? Pedig jóképűnek mondott, kisportolt jól öltözött pasi vagyok! (65kg/162cm)

Figyelt kérdés

Nem értem a nőket! Jó helyen lakom, rendes vagyok. Bátran próbálkozom (próbálkoztam)eddig...

Mégis szinte sértésnek vették a nők, amikor rájuk startolnék...


Volt egy példám erre: Az egyik helyen próbálkoztam egy lánynál...kudarcba fulladt az egész, pedig mindent megadtam volna a lánynak.

Erre nem hittem a szememnek később: ugyanez a lány összeállt egy züllött, semmirekelő, néha italozó, cigarettázó pasassal, aki később verte is...

Egy fillér nélkül voltak, albérletben, nyomorogva...ma már szakítottak. A pasi 30 éves,kb 180cm volt, akivel összeállt azelőtt.


..és sorolhatnám az eseteket. Én meg nem kellek senkinek!



2014. jún. 29. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
kg mellett sok a szám
2014. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán a cm a ludas
2014. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magasság, én 164 vagyok, de mindig magassarkúban vagyok, így 177-8 körül vagyok. Zavarna a különbség.
2014. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet magadról priviben? Akkor többet tudnék mondani. Így csak annyit, hogy ha tényleg igazak rád a fent leírtak, akkor valószínűleg eddig rossz helyen keresgéltél, nem olyan lányokkal próbálkoztál, akiknek az olyasfajta fiúk jönnek be, mint te.
2014. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi kiadásom! Csak pár kilóval könnyebb vagyok :D
2014. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert törpe vagy.
2014. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért biztos nem csak a magasság az oka, hanem az is könnyen lehet, amit az előbbiekben írtam! De ha esetleg zavar a magasságod, akkor próbálkozz alacsonyabb csajoknál. Én például nagyon alacsony vagyok, 155 cm körül, szerintem az ilyen méretű lányokat keresd akkor inkább.

(4-es voltam)

2014. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit sem feltűnő, hogy a magasságodra akarod visszavezetni. grow up! :D
2014. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szívassatok má, olyan szomorú ilyet olvasni, hogy a lányok pusztán azért, mert alacsony egy fiú, máris elutasítanak. :/ Én meg még kigyúrt sem vagyok csak ilyen 50 valahány kiló és csak kb. 170centi. Komolyan emiatt nem kellek én sem a lányoknak ezek szerint?
2014. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!