Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednétek olyan fiúval,...

Ismerkednétek olyan fiúval, akinek nem fejlődött ki a kis metsző fogai?

Figyelt kérdés
A pótláshoz 4 egészséges fogát kéne lecsiszoltatnia, amit nem szeretne és pénze se lenne rá
2014. jún. 30. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem, mikor randizok mindig megkérdezem megvan-e a metszőfoga -_-


úgy őszintén, most kit érdekel megvan-e a metszőfoga

2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért másoktól kérdezed ezt? Ha téged nem zavar, akkor ismerkedsz vele, ha meg igen, akkor dobod...
2014. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mit érdekel engem a metszőfoga?:D

mikor 7 évesen szemüveges lettem azt hittem, hogy én innentől kezdve csak szemüveges emberekkel és később lányokkal barátkozhatok, ismerkedhetek, mert a nem-szemüvegesek közé már nem fogadnak be... megsúgom, tévedtem:D de hogy metszőfog alapján?!

2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha sok foga hiányzik, akkor nem

implantátummal pl nem kell semmit lecsiszoltatni

2014. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha jólétem, akkor a második fogai hiányoznak, ha így van, akkor ritka taszító lehet
2014. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. Igen azok hiányoznak, de szép egészségesek a fogai, ápolja őket csak esztétikai hiba, nem igénytelenség.


[link]

2014. jún. 30. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos h sértő vagyok, de ez így gusztustalan
2014. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mind tökéletes mosolyt képzelünk el, ami a tvbe van. Szabályos egyforma hézagmentes fogak. Ezek a fogak ápoltak (felsőről beszélek) még szabályosak is nem dőlnek össze vissza csak hézagosak. Még azt se lehet látni hogy hiányozna, mert szétszórtan helyezkedik el. Ha egészségesek szépek, akkor semmi baj nincs vele és simán ismerkednék ilyen pasival. De ha rohadtak, fogkövesek ápolatlanok az már igénytelenség, azt viszont nem!! 25L
2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogszabályzás után is ritka girbegurbák az alsó fogaim, nem is szeretek mosolyogni fotókon, szóval a foghíjas mosollyal sincs gondom, sőt, barátomnál valami különös oknál fogva még tetszik is, hogy hiányzik ez egyik felső kisörlője és foghíjas a mosolya így. (a dió nyert gyerekkorában és inkább kihúzta a fogorvos a megmentés helyett) Szóval ha fehérek és ápoltak nekem nincs ellene kifogásom. Amúgy is valami mánia nálam, hogy rögtön azt figyelem beszéd közben az embereken mennyire ápoltak a fogaik.
2014. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!