Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve beszélni valakinek?

Van kedve beszélni valakinek?

Figyelt kérdés

Tényleg beszélni..tanácsra lenne szükségem...:S

(csak közben nagyon rossz a netem)


A lényeg az, hogy szeretek valakit, de másik városban vagyok mert ide köt most egy munka...viszont az nem lett olyan mint amilyet vártam, és nem tudom...nincs bátorságom nemet mondani...Ha mást kell csinálnom mint amiben megegyeztünk, akkor ti is azt mondanátok nem, hogy akkor hagyjuk a francba ezt a melót (főleg hogy lenne jobb lehetőség is) nameg itt egyedül vagyok, és még netem sincs, mert most is csak kínok kínján van csak...

Csak azt hiszem, hogy nem merek nemet mondani, mert félek mit reagálnak vagy mit gondolnak rólam:(

Szóval nem tudom mit tegyek és hogyan...Esetleg nem tudna valaki segíteni ebben?:(


20/L


2014. júl. 1. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd le privátban kicsit részletesebben. :) 20/F
2014. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem beszélgetés, amit te akarsz...
2014. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még ébren vagy én szívesen beszélgetek veled

2014. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!