Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok azok akik egyéjszakás...

Sulek Péter kérdése:

Lányok azok akik egyéjszakás kalandoztok, ti nem érzitek szégyennek?

Figyelt kérdés
vagy ez nektek tök normális :)
2014. júl. 2. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért te szégyennek érzed fiúként?
2014. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most finoman lek*rváztál mindenkit. :)
2014. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem csak kérdezem nektek nem rossz másnap nincs lelkiismeret furdalásotok?
2014. júl. 2. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
De miért lenne? Lelkiismeretfurdalása jobb esetben akkor van az embernek, amikor valakinek valami rosszat tett. Ezzel kinek tesz rosszat egy nő?
2014. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért? Neked van lelkiismeret furdalásod egyéjszakázás után?
2014. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én szerettem azt az időszakot, amikor fiúról fiúra jártam kb. 2 évig :P Pasim nem volt, de a heti 2-3 szex így is megvolt :D Tapasztalatnak, önismereti tréningnek tökéletes volt.
2014. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészről szeretném felhívni a figyelmed, hogy ezt a kérdést már feltették egyszer, maximum más megfogalmazásban.


Másrészről pedig - hol itt a logika? Ha valaki "egyéjszakás kalandozik" valószínűleg nyitott ember - nyitottabb, mint az, akinek nem fűlik a foga ehhez. Tehát, nem értem, miért kéne(?) lelkifurdalásának lennie azoknak a hölgyeknek (és férfiaknak), akik "kalandoznak".

2014. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, dehogyis. Nincs másnap, mert nem szeretem, ha itt alszanak, én meg nem alszom máshol. Szóval nincs ilyen közös reggeli meg egyéb baromságok.


Cikinek dehogy érzem, hiszen nagyon jó általában, inkább boldog vagyok, hogy ilyen szép és változatos az élet:)


26L

2014. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!