Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fürdőben lehet ismerkedni,...

Fürdőben lehet ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés
Illetve hogy nektek már sikerült? Ha igen, milyen módszerrel?

2014. júl. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén megyek, vasárnap este beszámolok róla. Ha meg nem lesz pozitív élményem, akkor beírok a panaszkönyvbe!!!
2014. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Fürdőben? O.o

inkább strandon.. bár.. ugyan az._.

hozzám egy párszor oda jött 1-2 lány, hogy menjünk már el sétálni.. ami nagyon meglepett.. lány létükre ők akartak elhívni.. hmm.. végül is.. miért ne? :D


Ha látsz egy szép lányt, szemezz vele.. és menj oda hozzá :D vagy ha lány vagy, akkor is tudasd vele, hogy tetszik neked.. főleg ha sok ember van a közösségében.


Én 1x elküldtem egy csúnya csajt, de olyan rondán, hogy meg is bántam ._. oda jött szegényke valamilyen indokkal, elküldtem hogy csúnya, és kb a fél strand látta :'D ciki lehetett..

2014. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol vannak csajok, ott általában lehet csajozni.
2014. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jótól kérded te is(fürdő)
2014. júl. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet . szemezz vele és utánna találkozz vele véletlenül a medencébe:D
2014. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem legutóbb leszólított egy pasi, pedig nem is szemeztem vele.. viszonylag jó fej volt aztán még aznap elhívott randizni, de dolgoznom kellett végül, nem is volt annyira az esetem, de elbeszélgettem vele
2014. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!