Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kisebb mellű lányok mikor...

A kisebb mellű lányok mikor hiszik el végre, hogy rengeteg olyan férfi van, akik viszolyognak a hatalmas tőgyektől és a kis cicik sokkal jobban bejönnek nekik?

Figyelt kérdés
Már megint, újra és újra belebotlok egy olyan huszonéves lányba, aki nincs megelégedve a kis méretű cicijével. Imádnivaló kis mellei vannak, pont belefér az ember tenyerébe, mégis elégedetlen magával. Miért kell hülyének lenni és miért nem lehet elhinni, hogy nem elsődleges szempont a mellméret, ééééééééés a kis cicik is nagyon izgatóak tudnak lenni, ha egy csodás hölgy viseli?
2014. júl. 3. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze.
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Soha :D
2014. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Ramcsiii ***** válasza:

Talán mert mindehol azt hirdeti hogy az az ideális?! Ja meg vannak még bunkók akik ilyenért képesek beszólni,aztán azonnal elszalad a magabiztosság..

18/L

2014. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Én elhiszem, mert eddig még soha nem panaszkodtak rá, inkább dicsérték, hogy milyen jó kis kemény és formás. Szerintem a forma sokkal meghatározóbb, mint a méret, de majd a fiúk kijavítanak, ha rosszul gondolom.
2014. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem lehet elhinni, hogy nem a frkad mérete a lényeg, és nem a nagy a jó?
2014. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én rajongok a nagy mellekért, de még nekem se volt soha szempont a párválasztásnál, és a pici mellű lányokat is imádom.
2014. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3-mas: Ne szaladjon el az önbizalom, csak szólj vissza az illetőnek, hogy vannak még elegen a világon, akik belefúrnák az arcukat, szóval ő és a bunkó beszólása pont nem számít.
2014. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Nekem kicsi mellem van és semmi bajom vele, imádom őket. Sosem fognak lógni és szinte tökéletesen szimmetrikusak is. :-)
2014. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ramcsiii ***** válasza:
7-es..Nekem azért még személyszerint nem szóltak be,de igy megyez..És olyan hülyén érzem magam hogy kicsik és ezátal kicsit a melltartóval lehet csalni,mert már vannak párnázottak is,de olyan gáz..föleg igy nyáron.És nem is mehetek sehová melltartó nélkül,pedig itthon szeretek inkább "szabadon" mászkálni,de akkor meg begbámulnának..:/
2014. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Aki beszól/viszolyog a kis cicd miatt, az úgysem a te célcsoportod. Én is párnázottat hordok, de csak azért, mert nem találok normált, ami nem push-up, és ez rohadtul idegesít. Ha lenne normál melltartó az én méretemre, akkor azt hordanám. Amúgy pedig elárulom, hogy a jó formát azáltal is el lehet érni, hogy játszós ruha alá is felveszel valami melltartó-szerűséget. Nekem sportmelltartóm van, meg egy ilyen elasztikus, gyakorlatilag csak akkor lobognak a cickóim, mint a győzelmi zászló, mikor alszom.
2014. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!