Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal írjak rá?

Milyen indokkal írjak rá?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a pasival egyszer találkoztam, de látszott rajta, hogy tetszem neki. Facebookon még nem vagyunk ismerősök, így nem tudom mivel kellene kezdeni. Határozott ember vagyok alapjába véve, de ez egy kényes dolog. Nem szeretném, ha egyből arra gondolna, hogy rá akarok nyomulni vagy bármi.

20/L


2014. júl. 3. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
jelöld be, és ha visszajelölt, lehet, ő fog írni neked.
2014. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De most van valami germózás bookon, hogy a bejelölésed az egyéb mappába kerül.. :((

És ha véletlenül nem néz be oda a pasi, akkor meg sem tudja, hogy valaki ismerősnek jelölte...

Mindenképp írnod kell...

2014. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a jelölés kerül oda, hanem ha ismeretlenül rád írnak. Találtam ott egy kb. 4 éves levelet, hogy szívesen megismerkedne velem valaki, de már csak a szöveg volt ott, a profilja nem, mert törölte magát, szóval nem tudom ki írhatta, és szerintem azt hihette, hogy nem érdekel engem. :s
2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj igen, akkor a jelölés szerintem is elég, és diszkrét is, az első levelet hagyd meg neki, kell a vadászösztönének hidd el.. ;-)
2014. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-nél a pont! :D
2014. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!