Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miből jöttök rá arra,...

Lányok! Miből jöttök rá arra, hogy egy fiúnak nincs önbizalma?

Figyelt kérdés
Életkort is léci(tudom,hogy nem illik megkérdezni egy nőtöl ezt,de kíváncsi vagyok rá,bocsi)

2014. júl. 4. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ránézésre látszik. Testtartás, mimika. Komolyan mondom. 27N
2014. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfikén is azt tudom mondani, amit az első. Egyszerűen látszik rajta; viszont ha nem látod és csak üzenetben beszéltek, akkor meg nagyon előzékeny, minden szir-szarért bocsánatot kér és igyekszik a kedvedben járni.


26/F

2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 2-esnek is igaza van, üzenetben ez így nyilvánul meg.
2014. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ha nekem azért görbe a hátam, nyakam, mert ilyen genetikát örököltem, akkor mi van?:D
2014. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:)
2014. júl. 4. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Tekintetből, mozgásból is látszik, hogy ha valaki ilyen tutyimutyi.
2014. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, nekem lány létemre sajna görbe a hátam, borzasztó tartás miatt, de pl senki sem tart önbizalom hiányosnak meg van is és van is mire lennie. :-D
2014. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Többféle típus van.

Van, aki elégedetlen magával és sokszor beszél erről, látszik, hogy azt szeretné, hogy mondj neki pár jó szót, ami helyreteszi egy időre az önbizalmát. (Tartósan sosem fogja persze.)

Van, amelyik egyszerre rinyál és szidja a nőket. Ez szerintem amolyan kompenzáció, magával nem elégedett, kivetíti másokra.

Meg van a "bocs, hogy élek" típus. Neki még a mozgásán, testtartásán is látszik az önbizalomhiány.

2014. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!