Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki 190 cm magas és mellé 80-81 kg, de nagyon sportos, erős testalkatú aki évek óta küzdősportra jár (Muay Thai)? És aki nem fél megmondani senkinek sem amit gondol róla?

Figyelt kérdés
Biztonságban éreznétek egy ilyen fiú mellett magatokat?

2014. júl. 4. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aha, 19/f
2014. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ramcsiii ***** válasza:
De miért ne szeretne valaki egy ilyen fiúval együtt lenni?Most épp én nem,de majd valakinek tetszeni fogsz..miért lehetetlen ezt megérteni..
2014. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele. Nekem max a 175 cm magas pasik jönnek be, meg izmos se nagyon legyen. Pont a magas pasik mellett nem érzem magam biztonságban. Rossz érzés kicsinek és gyengének lenni.
2014. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nekem eddig csak ilyen testalkatú barátom volt. Lehet ezzel próbálom tudat alatt kompenzálni, hogy én kisnövésű vagyok. :D
2014. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A 190 egy kicsit meredek. Élőben kellene látnom, hogy mennyire szimpatikus a magassága ellenére, járnék-e vele vagy sem. De az tuti, hogy egy ilyen srác mellett biztonságban érezném magam.
2014. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Félek, hogy összetörnének, ezért én nem igen, de nyilván van, aki igen. ^^
2014. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
pont egy ilyen srac tetszik. Sok mindent megadnek ha o is hasonlokeppen erezne *.*
2014. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy félne, az mitől?Vagy miért?nem vagyok ijesztő :D
2014. júl. 4. 23:32
 9/16 anonim ***** válasza:
163 centi vagyok, kis hajlítható szalmaszál, mint fentebb említettem, tényleg attól félnék, hogy eltörnének. ><"
2014. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont a magas srácok tetszenek. De nem csak ezen múlik. Sőt ez bizonyos szinten elhanyagolható tényező is, mivel az összhatás a lényeg. Ha a belső is rendbe van akkor ér bármit az egész.:)
2014. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!