Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már veletek...

Lányok, volt már veletek olyan, hogy elutasítottátok egy férfi közeledését, de később rájöttetek, hogy valójában ő egy csodálatos kincs? :S

Figyelt kérdés
Heteken keresztül puhatolózott ismerkedés céljából egy helyes pasi, de nem tudom miért, hülye voltam, elutasítottam, leállítottam, hogy ne próbálkozzon, mert úgyse fog összejönni. Nem bántott meg, leállt és többet nem keresett. Aztán teltek a napok, hetek, és rájöttem, hogy egy nagyszerű férfit veszítettem el, nagyon hiányzik az édes pofija, a viccelődései, minden, szerintem beleszerettem. Nem nagyon szokott ismerkedni, nem az a hantázós-csajozós típus, hanem egy teljesen normális felfogású, érett gondolkodású, és jóképű pasi, akit voltam olyan idióta, hogy elutasítsak. Nagyon hiányzik, tegnap este ráírtam FB-n, próbáltam kezdeményezni, hátha válaszol, de csak a "látta" üzenet jelent meg alul. S_ggfej voltam nő létemre, bevallom, és ezt neki is el merném mondani. Nem tudom mi lesz, reménykedek, hogy még nem felejtett el engem.. Lányok, jártatok már így pasival? :S Ugye csak én voltam ekkora hülye? :S
2014. júl. 5. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj mind hülyék vagytok. Direkt nem foglalkozik veled, ezért volt az, hogy csak "látta". Azért van remény, ha tudsz vele beszélni és elmondani azt amit itt nekünk.
2014. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem én is elzavartam egy abszolúte nekem valót, valami Szigfrid volt még a neve is cuki, hónapokig hajkurászott, festőművész volt, ez azért fontos, mert én ékszerkészítő vagyok és még millió kézműves dolgot csinálok...

Egy vadbaromért szalasztottam el, aki később kiderült a cipőm sarkáig se ért fel...

Rá írtam bookon, hónapokkal később, és finoman levett az ismerősei közül.. "Se pénz, se posztó"

Ez bizony ilyen, :(( nem vagyunk rá büszkék rá, de ez van..

2014. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem a munkahelyen két nő visszautasított, de úgyszintén én is elutasítanám, egyértelmű. Igaz az egyiknél még harcolok, de ha továbbra is elutasít akkor ég világon semmi esélye nem lesz, ha netán meggondolja magát.
2014. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És nem is lehet Rád haragudni 3/3-as ügynök, ez így helyes..

Ezt a békát le kell nyelni.. :))

2014. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés kamu.
2014. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha valakivel jól működnek a dolgok az általában elég hamar kiderül... tehát velem még nem volt ilyen, és sejtem nem is lesz, mert ha valami nem klappol azt nem felejtem el később sem.. hülye indokokra meg nem építek.. ezt azért lehet tudni. vagy igen, vagy nem. hetekkel később már elég buta dolog siránkozni, főleg ha közben senki nem próbálkozott...
2014. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ez felelőtlen hozzászólás volt. Olyan mintha azt jelentenéd ki, hogy soha nem csalnád meg a párod aztán hopp megtörtént. Sokan estek ilyen hibába. Igenis létezik ilyen amit a kérdező feltett. Ha neked hülyeség akkor te vagy maga a hülye mivel veled is előfordulhat. Voltam ilyen szituációban férfiként. Nem is tetszett a csaj, de később kiverni nem tudtam a fejemből. A véleményem az hogy felelőtlen kijelentéseket állítasz, de ez senkit sem zavar. Velem nem szúrsz ki és nem is hiszek neked vagyis magad csapod be.
2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!