Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki esetleg nem szeretne...

Valaki esetleg nem szeretne eljönni velem Balaton soundra?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves srác vagyok és társaságot keresek a 2014 Balaton Sound július 11.-ei napjára (péntek). Esetleg van olyan lány aki szintén egyedül vagy a barátnoivel jön és szívesen segítene rajtam hogy ne legyek magányos? Ha igen az légyszi írjon nekem mert nagyon nem szeretnék egyedül lenni. Előre is köszönöm :*

2014. júl. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyire ne tolakodjunk hőő
2014. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak 14 vagyok:D
2014. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kaptál már privátot? :)

Tényleg remélem, hogy végül nem leszel egyedül, de én pl egyedüli csajként tuti nem mernék elmenni egy ismeretlen csávóval. Bár tudom hogy idősebbeknek szólt a kérdés.

14/L

2014. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miket gondolnak itt az emberek.....Elfelejtettem említeni hogy nemi erőszakért 6 államban köröznek:D bizalmatlanság kicsit fáj egy üzenetbe meg senki nem hal bele:))
2014. júl. 5. 22:46
 5/5 afegrgrgrg válasza:
Igaz én 14 éves vagyok de pl. 13.-án én lent leszek Balatonon :D
2014. júl. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!