Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek már volt olyan hogy a...

Veletek már volt olyan hogy a barátotok csajába szerelmesek lettetek és minden másodpercben akarjátok hallani a hangját? És akkor mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 21:29
 1/7 anonim válasza:
felejtsd el!! foglalt. és ne csessz ki a barátoddal
2014. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez semmi. Ja felejtsd el. És keress magadnak, ne a másikét akard, tegyél szépen te is valamit a sajátodért.


Te ezt csináld, ez ilyen lila ködös szöveg, hallgatnád a hangját hablabla,

2014. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sírnék szerintem..
2014. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké szóval nektek vicces a történet rendben van elfelejtem és felszedek egy csaj de az jobb lesz mint az övé (előre is grat minden egyes írónak hogy ennyire bunkók és csak magukkal törődnek) VÉGE
2014. júl. 5. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ne picsogjááá má
2014. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pff, kössz, feldobtad a napomat :DDDDDD
2014. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem igazán érdekel a gratulációd, de akkor hajrá okos gyerek.


Te úgyis mindent jobban tudsz, gyorsan vallj szerelmet a barátod barátnőjének, leginkább úgy hogy a barátod is ott van. Legalább tiszta ügy.


Amúgy meg milyen csak magammal törődök, ez a kérdés engem sehogy se érint. De te meg itt úgy beszélsz mint aki full bele van habarodva. Pont ezért kell elfelejtened.


NA HAJRÁ. Annál jobb, ha úgyis jobb csaj lesz mint az övé,, (ez amúgy kissé degradáló az említett lányra, deee nem számít, látszik hogy szívből szereted)...

2014. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!