Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15kgot fogytam es azota...

15kgot fogytam es azota erdeklodik utanam az a pasi aki elitte"lerazott"holgyek jogy reagalnatok erre?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Elküldeném a búsba röhögve, és összejönnék egy jobb pasival.
2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Férfiként fordított esetben én is ezt csinálnám, amit az első, csak értelemszerűen lánnyal.
2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes módon én se kellettem a lanyoknak amíg izomtalan és dagi voltam. Kisportolt testtel olyanoknak tetszem akik észre sem vettek.


Ezen megsértődni képmutatas.


Neked a kövér,csapott pasik az eseteid?

2014. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, amúgy ilyenkor nem kell feltétlen besértődni. Ne állj máris negatívan az ujjhoz.


Ezt inkább pozitív változásként fogd fel, természetesen nem muszáj össze jönnöd vele.

2014. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
És? Nem az volt az egyik oka, hogy le akartál fogyni, hogy jobban tetsszél a pasiknak?
2014. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőm is így járt még valamikor ezer éve 14 évesen. Ő összejött a fiúval, volt pár jó hónapjuk és szakítottak. Hozzátenném, hogy nem amiatt, mert a lányt zavarta, hogy csak azután tetszett a fiúnak, miután lefogyott. Ja és a fiú is kövér volt.

Én amúgy először meglepődnék, majd kiakadnék. Továbbiakban nem tudom, hogy mit tennék. Attól is függ, hogy milyen durván utasított vissza, mennyire akarnám őt, milyen a személyisége, milyen velem, mennyire kitartó stb. Szóval lehet, hogy adnék neki egy esélyt, de mint írtam, ez sok mindentől függ.

2014. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszolók többsége képmutató vagy csak hülye?


NEKTEK NEM SZÁMÍT A KINÉZET? Összejönnétek a lábnélküli dagadt hajléktalannal, ha vonzó a személyisége? Nem.


Miért ne lenne természetes hogy valakihez vonzódnak az emberek, amikor vonzó kinézete van és nem vonzódnak hozzá, amikor nincs vonzó kinézete?

2014. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
Gondolom ha egy átlagos ffi átoperáltatná magát Brad Pitté akkor egyből tocsogna a nunid. Örülj, hogy neked csak annyit kell ezért tenned fordított esetben, hogy nem zabálod tele magad mint egy állat.
2014. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyértelműen a Te hibád volt, hogy előtte nem tetszettél neki, nem pedig úgy születtél. Most viszont volt erőd, megoldani ezt, ami miatt már nem csak a külsődet, hanem a személyiségedet is többre értékeli.
2014. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!