Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik kifejezetten pasizni vannak ezen az oldalon? Akár komoly, akár alkalmi kapcsolat keresés céljából?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék az eddigi tapasztalatokra is, hogy sikerült-e valakivel akár komolyabb, akár alkalmi kapcsolatot kialakítani. Ha féltek a sok priváttól a válaszaitok miatt, küldhetitek privát üzenetben is, közvetlenül nekem. :) Kort is írjatok!


Moderátornak: ebben semmi kivetnivaló nincs, végigolvastam a szabályzatot! Csak mert valami irigy forma úgyis jelenteni fog.


2014. júl. 6. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én itt jöttem össze egy bisex csajjal, párszor sexeltünk, csak aztán találtam komoly kapcsolatot és nem folytatódott...
2014. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én már lemondtam erről. Mindig ronda pasikkal futok össze, akiket lehetetlen lekoptatni...
2014. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es ezen jót nevettem :)
2014. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as mit nevettél? :D ez az igazság.
2014. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a válaszok miatt néztem meg ezt a kérdést,de nekem általánosságban a netes ismerkedéssel van ez úgy mint amit a 2. írt.


L/19

2014. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Találtam több alkalmit, 1-2 komolyabbat, de mindenki messze van akit kedvelek.
2014. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is csak távol lakókat találtam eddig.

27/F

2014. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha vannak szoboszlóról lányok jelezzék.:-)

Egy huszonéves jó vágású srác.

2014. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ktk312 ***** válasza:
Én röhögni jövök erre az oldalra, persze ha van valami, látok egy értelmes lányt akkor arra ráírok, ha 100 kilométeres körzetben van még működhet is a dolog. Van már eg ypár ismerősöm innen fb-on.
2014. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem össze jött egy 3honapos távkapcsolat egy olyan emberel aki meg ertete velem mi is az a szerelem! De végül is a távolság hirtelen beavatkozó anyagi és betegségi okok miatt nem lett belőle semmi nagyobb kapcsolat! Anyit értem el h tanultam vmi nagyon fontosat! :)
2014. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!