Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan illik visszautasítani...

Hogyan illik visszautasítani egy lányt az ismerkedés kezdeti szakaszában?

Figyelt kérdés
Néhányszor találkoztunk, még semmi nem történt köztünk, de úgy érzem, nem is lenne értelme. Viszont még nem voltam ilyen helyzetben, és nem tudom, hogy hogyan illene visszautasítanom. Elég csak elektronikus úton, vagy jobb lenne személyesen? Viszont nem két perc egyikünknek se az utazás, ha találkozni akarunk, csak ezért meg nem látnám sok értelmét "odarángatni".
2014. júl. 6. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de úgy érzem nem téged kereslek.

Vagy

Ne haragudj de úgy érzem hogy ebből nem lehet több mint barátság.

Egyik sem sértő és ha megszakad az ismerkedés akkor is békésen.:) Remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt kérded nője se volt a válaszolóknak a 90 százalékának
2014. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy hirtelen munkát kaptál külföldön és elutazol és sajnálod hogy vége, de még mindig jobb mintha később állt volna be ez a helyzet. Le fogja vonni a következtetést, de kevésbé fog neki fájni, mint a "bocsi, nem jösz be"
2014. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőként azt mondom, ebben az esetben nyugodtam megírhatod neki ímélben is. De hazugságot külföldi útról meg ilyeneket nem javasolnék. Az őszinteség mindig megtisztelő, ha normálisan van tálalva, még akkor is ha fájóbb. Én jobban örülnék, ha valaki azt írná, nem vagyok az esete vagy nem engem keres, mintha behazudna egy külföldi utat, bennem meg ott maradna a remény. Mi van ha a lány utána még írogatni szeretne veled, skype-olni, stb.? Jobb az igazsággal lezárni ezt.
2014. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM, nem elég elektronikus úton!! Azért annyit megérdemel hogy rászánd azt az időd amíg találkoztok és elmondod neki.

Magad minősíted ha elintézed egy üzenettel! Ne tedd törd már össze azzal, hogy figyelmetlen vagy, azt fogja érezni hogy nem méltatod találkozásra.

Nem is értem, hogy merült fel ez a kérdés.

2014. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!