Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem merek oda menni...

Miért nem merek oda menni lányokhoz?

Figyelt kérdés

Volt hogy elhatároztam hogy odamegyek és elmondom neki amit érzek, de az utolsó pillanatban megijedtem és visszafordultam

15/f


2014. júl. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mert félsz a visszautasítástól
2014. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez ellen lehet tenni valamit?
2014. júl. 6. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Már a felütés is rémes! Elmondod neki, amit érzel, te jó ég, legyél már egy kicsit józanabb ember! :-D

Ha kinéztél valakit, akkor kezd el puhatolózni, figyelni mikor mit csinál -lehetőleg feltűnés nélkül-, és próbálj a közelében maradni, és lecsekkolni, hogy tényleg olyan "álomnő"-e, mint hiszed.

De megnyugtatlak, ha lerohanod, akkor biztos el fog küldeni melegebb éghajlatra, egy rakás korodbelit ismertem, aki harckocsiként ostromolta lányokat, aztán vissza is pattantak egymás után, és jött a sírás arról, hogy nem kellenek egy lánynak sem. Szimplán elfelejtették, hogy a férfiak fegyvere a logika, és nem az érzelem! A párkapcsolatnál meg a szerelem szinte egy algoritmussal leírható dolog. A "csajozáshoz" nem jó duma kell, hanem ész, és legfőképp hideg fej!

2014. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. júl. 7. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
3. de jól megmondtad!Így igaz.
2014. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!