Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány visszautasitott 1...

A lány visszautasitott 1 hónapja, ezt mondtam neki most, kicsit elérzékenyült. Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Sajnos, totál belesetem abba a lányba. Elején még úgy látszott, hogy talán akarná, de végül "mi nők tudjuk, hogy kitől mit akarunk, olyankor kiugrik a szivem, és most nem érzem ezt". De olyanokat is mondott, hogy jó egyedül, nem függ senkitől.

Akkor még nem fájt annyira, csak most... mert pici remény mindig is volt bennem. És (talán sajnos) jóbarátjaként kezel. Alapvetően rosszul bántak vele a pasik, nem is tekinti az elmúlt 4 éven jötteket pasijainak. Most elkezdett valakihez közeledni... sziven ütött. Megkérdezte, min gondolkodtam el. Azt mondtam, mert hiányzik mint nő, és sajnálom, hogy minden igyekezetem ellenére nem sikerült összejönnünk, bezzeg a másik, aki csak jobban néz ki.

Elkezdett könnyes szemekkel pislogni.


2014. júl. 7. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Hogy rendes pasi vagy,és sajnálja,h nem tudja viszonozni az érzéseidet.

Én erre gondolnék,de nyilván nem látok a fejébe.

2014. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Téves feltételezés, hogy a lányok szoktak érezni, talán csak belement a szemébe a por.
2014. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
#2: Abszolút egyetértek veled.
2014. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sajnálja a kialakult helyzetet.
2014. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiiii ***** válasza:
Ó, Jaguar, nem gondoltam, hogy ezt gondolod. Nem téves.
2014. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
2-3 pedig hülyeség. De akkor titeket gondolom jól átvertek,vagy nőhöz sem volt még igazán közötök.
2014. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg valószínűleg nagyon kedvel téged, és azt kívánja, hogy találd meg a hozzád illőt. Ő másba szerelmes, ezzel nagyon nincs mit tenni, az ilyesmit fölösleges kierőszakolni, mert úgy sem működne. Ha fontos neked a boldogsága, akkor elengeded, ha meg melletted a helye, úgyis rájön majd idővel, de most nem szerelmes beléd. A másik - lehet neked úgy tűnik csak a jobb külső miatt vonzóbb számára - ez nem hiszem, hogy így van, mert a szerelem és vonzódás faktora nem csak a külső (sőt). Amúgy értsd meg őt, mert ez a lánynak sem könnyű helyzet. Kedvel téged mint barátot, és nyilván nem akar neked fájdalmat okozni, ezért könnyezett, mikor azt látta, hogy te még nem vagy túl rajta.
2014. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy tényleg bánja... volt egy lány, aki nagyon szeretett volna szeretni, aztán láttam sokszor bőgni, és később, évekkel később mondta, hogy igazából azért sírt, mert haragudott magára, hogy szeretem, de ő nem tudott engem.
2014. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát Jaguar Warrior nagyon el van tévedve az biztos… Nem attól függ, hogy valaki normális érző ember-e, hogy nő vagy férfi! Ez a csaj normális, és belegondolt abba, hogy te szenvedsz miatta. Ez így természetes. Nyilván tudja mit érzel, mivel ő meg szenvedett már más pasik miatt.
2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!