Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne barátkozni,...

Valaki szeretne barátkozni, ismerkedni, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Teljesen magányos vagyok, gyakorlatilag nincs egy valódi barátom sem, aki megértene. Alapvetően szeretek viccelődni, tudok vidám lenni, de gyakran vagyok depis, lehangolt, és ez nagyon riaszt másokat. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akiket ez nem riasztana el, és úgy gondolják megértenének, esetleg hozzám hasonlóak.

Jó lenne ha tudnánk segíteni egymásnak, én már eléggé reménytelen helyzetben vagyok.


19/F



2014. júl. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várost írhatnál az érdeklődőknek.
2014. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem, hogy aki szeretne beszélgetni, az privátban írjon ha lehet. A város meg mindegy, ha valaki ír, akkor majd elmondom, de én bárkivel szívesen beszélgetek, nem számít milyen messze lakik. :)
2014. júl. 7. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
de most mért? titok hogy hol laksz? Én pl ..
2014. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pumkum válasza:
A kérdésedre a válasz az, hogy: igen.
2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetbe vagyok énis

Irj:)

2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is hasonlóban vagyok :/
2014. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!