Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2éve taliztam egy pasival de...

2éve taliztam egy pasival de nem tudtam meg szolalni meg zavarba voltam ienek mit tegyek irjatok?

Figyelt kérdés
meg tetszik az a pasi csak az a baj hogy 34éves

#lány #egy .
2014. júl. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy lány vagy tudsz vigyázni magadra :D
2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem miért baj, hogy 34 éves. :D
2014. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

gondolom fiatalabb vagy ezért baj

küldj neki jeleket, szemezés stb

2014. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetetedet, bár nem tudom, hogy mennyi idős vagy igazából. De én úgy voltam túl ezen, hogy jött egy férfi, aki kérdezett, kedvesen bátorított, nem nyomult, inkább tette a szépet, de olyan módon, hogy éreztem, ha a jelét adom, hogy nem tetszik, elmegy... Lassan, de biztosan kezdtünk el beszélgetni... Ha őszinte akarok lenni, csak az első pár perc a nehéz, mert én legalábbis sokat beszélek, de egy pasinál először mindig zavarban leszek... Pirulok rendesen, de túl kell lenni rajta! :) Hidd el! Én például odavagyok az idősebb pasikért, mert a korosztályomban nincs (természetesen tisztelet a kivételnek) olyan fiú, aki komolyan benne, vagy lenne benne sárm, tudna udvarolni, de egy idősebben... Hmm :$

Ha jól veszem ki nálad is ez a helyzet, de ha napi szinten találkozol vele, de legalább elérhető, akkor beszélgess vele, szemezzetek, kedvesen add a tudtára, hogy Hahó nem vagy utolsó a szememben! :) Tudom milyen érzés mikor sokkal idősebb, de van, hogy Megéri. Sőt sokszor! :) 18/L

2014. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!