Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell a nőknek megfelelni?

Miért kell a nőknek megfelelni?

Figyelt kérdés
Ti nem unjátok még a hülye viselkedési tesztjeiket,hogy ha túl bunkó vagy lekoptat,ha túl kedves akkor mész friendzoneba(már pedig elvileg a nők szokták mondogatni,hogy nekik 1 kedves férfi kell,aki törődik velük,nem veri át őket stb,aztán mégis az összes valami román paraszttal jár aki csak kihasználja őket)..
2014. júl. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem sose.kellet.megfelelnem
2014. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérsz egy zsepit?
2014. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen,csak ha akarsz még magadnak nőt,akkor kell.Én mióta letettem erről,azóta sokkal felszabadultabban tudok mással foglalkozni.A családom nem fogja elfogadni,de nem lesz más választásuk.Félreértés ne essék,én mindig is akartam egy nőt magam mellé,csak ők nem akarnak engem soha.
2014. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván megvan az oka, hogy miért nem akarnak. Most jön majd a szöveg, hogy mert felszínesek és amúgy is csak a pénzre mennek, de mint tudjuk, sosem ez az ok.
2014. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!