Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akik itt próbáltak...

Lányok, akik itt próbáltak ismerkedni! Mi volt a legcikibb felajánlás, amit itt egy sráctól kaptatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem próbálok itt ismerkedni, ennek ellenére kaptam már pár érdekes üzenetet és felajánlást
2014. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy válaszom miatt valaki elküldte a farkát ._.
2014. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor olyan levelet kaptam, hogy használt bugyit/alsónadrágot/óvszert/ondós óvszert vennének. Azon nagyon röhőgtem :) de nem is ismerkedek itt
2014. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem, mivel férjnél vagyok. Több olyan üzenetet kaptam amiben ismerkedni akartak velem. A legundorítóbb az volt, amikor a pasi közölte, hogy nem zavarja hogy házas vagyok.


Had ne ecseteljem mit gondolok az olyanokról akik nem tartják tiszteletben más ember házasságát, és még a visszautasítást sem fogadják el... le is kellett tiltanom, hogy ne kapjak tőle több üzenetet, mert nem hagyott békén.

2014. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!