Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz szól a kérdés....

Lányokhoz szól a kérdés. Milyen gyakorisággal próbálkoznak be nálatok férfiak?

Figyelt kérdés

Legtöbbjükkel mi a probléma (külsőleg s belsőleg, csak őszintén), miért nem tudtok tovább lépni?

Kort is irjátok légyszives.



2014. júl. 10. 01:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék,már ha valóban őszinték,és le tudnék írni mi a valódi gond. :)
2014. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
tudnák*
2014. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
naponta.. :D külsőleg vagy nem tetszik vagy túl alacsony. belsőleg..hát: buta,nem elég intelligens,nincs humorérzéke,nem értjük egymást,elbeszélünk egymás mellett vagy egyáltalán nem is tudunk beszélgetni.. stb.. ezer oka lehet :)
2014. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Naponta :-) jesszusom, az már idegesítő lehet, én évente jó ha egyszer próbálkozok nem vagyok félénk, csak kevés lány érdemli ki :-)
2014. júl. 10. 01:17
 5/32 anonim ***** válasza:
2-3 havonta. (és most nem a gyikes privikre gondolok :D )
2014. júl. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:

3.vagyok.

igen, néha már nagyon kivagyok tőlük. nem túl jó dolog.. :) főleg ha zaklatnak, holott közöltem hogy semmit nem akarok tőlük. ha még ez a belső visszataszító tulajdonságokhoz sorolható.. :)

2014. júl. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nálam naponta kb. kétszer-háromszor.

A belső tulajdonságokról nem tudok írni,mert általában ismeretlenek.

Külsőre pedig nem felelnek meg nekem.

Nem kötelező jól kinéznie,de azért ápolt legyen.

Pl. a múltkor a parkolóban leszólított egy férfi,viszonylag jól is nézett ki,de aztán amikor jobban megnéztem és megláttam a sárga fogait,akkor szépen elküldtem.

Viszont volt már olyan is,hogy egy tipikus mackó szólított le.Tiszta,ápolt,jó humorú férfi volt.

Neki 10 perc beszélgetés után igent mondtam egy kávéra.

29n

2014. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#4


Lehet, hogy minden próbálkozónak ő az évi 1. :D

2014. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

csak tavasszal meg nyáron-gondolom mert kevesebb a ruha..

"minden fals dumával pl. segíthetek ablakot pucolni?"- barinőm szerint nálam túl fenn van a mérce -nem külsőségekben..

2014. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Hetente olykor naponta, vannak akik bámulnak, néznek, fütyülnek, szépeket kiabálnak utánam, szemeznek (ebből naponta 10-30) akik leszólítanak abból általában naponta 1-2, attól függ merre mozgok a városban :) elég csinos lánynak számítok, a külső véleményekből kifolyólag :) h miért nem? nem jönnek be, túl idősek hozzám, nem tudnak bevágódni :)

16L

2014. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!