Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is nevetséges...

Szerintetek is nevetséges letiltani valakit facebookon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha az illető zaklat.
2014. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Én döntök, az életemben én irányítok, mi az hogy más majd meghatározza, hogy letilthatok-e valakit, vagy sem? :D

Ha zaklat az ember, letiltom a p_csába és kész.

2014. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
soha nem zaklattam, inkább csak megbántottam
2014. júl. 11. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Férfi létemre tiltottam már le több nőt és férfit is, sorolhatnám az okokat, de nem lenne értelme. Egyszerűen ezekre az emberekre nem vagyok kíváncsi. Nem nevetséges, szimplán csak ki akarom őket zárni az életemből még interneten is.
2014. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de nem gondolom hogy ezt kellett volna tennie, kiváncsi lennék rá hogy mi van vele.
2014. júl. 11. 14:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Ő nemhiába tiltott téged, te röhejesnek érzed, ő nem. Jobban teszed, ha békén hagyod őt, bárki is legyen az.
2014. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Én a Facebook-ot tiltanám le... :-)


Az meg hülyeség, hogy Te döntöd el mit akarsz..., ha belegondolsz szinte semmit sem Te döntesz el az életben, csak azt hiszed... :-)


(már a születésednél úgy neveltek, hogy vegyél fel a nem-edre jellemző ruhát, játszál a nem-edre jellemző játékokkal, stb. stb... ...és ha nem azt csinálod amit a legtöbb ember, akkor beteg vagy! :-))

2014. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ja, szóval azért nevetséges, mert téged tiltottak?

Van ez így. Ki akar zárni az életéből. Menj tovább.

2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

nem, ha zaklatnak vkit még jó hogy letiltja

de más oka is lehet rá, az ő dolga

2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

7-es

Az ilyen elrugaszkodott gondolkodás felér egy dadaista lázadással.

Én döntöm el, hogy akarom-e látni azt az embert, vagy sem. Ebbe most mit kötsz bele, nemek ruházkodásával érvelve? :D


Sőőt, akkor már a sorsod is megvan írva. Ez az egész szinte csak egy program, elindul, aztán lezárul a halállal. Minek is eszel, csak segíted a rendszert, meg az is milyen normális, átlagos dolog. Mindenki eszik, pff, mit képzelnek.

2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!