Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az embereket össze "lehet"haso...

Az embereket össze "lehet"hasonlítani egymással, hogy ez jobb, az rosszabb, mint mondjuk két kocsit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úgy, mint két kocsit nem, mert mások az értékek. De embereket is lehet összehasonlítani, hogy valaki jobb vagy rosszabb.

De pl egy olimpiai bajnok, élsportoló sem lehet jó ember, ha közben drogozik és gyerekeket molesztál.

Szóval jóval összetettebb, árnyaltabb a dolog.

2014. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki ez alapján választ, az egy köcsög.
2014. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez mindig szemlélet kérdése és abszolút relatív. Igazából szerintem semmit sem lehet így összehasonlítani, hogy az minden esetben,mindenhol és mindig igaz legyen. Persze ha nem így tekintünk rá akkor nyilván.
2014. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
AMEEEEEE nevű felhasználó válasza tette világossá számomra, hogy mire is gondoltál a kérdéseddel, és igazat adok neki. Első voltam.
2014. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

össze lehet, de azért jóval nehezebb mint a kocsinál

amíg nem ismered jól azt a 2 embert, csak annyit tudsz amennyit mutat és csak az alapján tudsz ítélni

így meg lehet téves a döntés

2014. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem össze lehet. Sőt. Kora? Karosszériája? Formája? Megbízhatósága? stb.
2014. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Össze lehet.


1. Kinézete

[link]


2. Belső tulajdonságainak összessége alapján


3. Úgy általában milyen izgalmas életet él, mennyire csinálja azt az életben amit szeretne


4. Mennyire vonzó a másik nem tagjainak a szemében


Elég sok alapon, igen.

2014. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És akkor akinek jobbak a képességei/kinézete/stb. Az értékesebb ember mint akinek kevésbé?
2014. júl. 12. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kicsit más az értékes, lehet, hogy te tűzbe tennéd a kezed olyan emberért, akit én le se sz*rnék és fordítva.

Azért a kocsi egy használati tárgy és általában ugyanazokat a dolgokat várjuk el tőle, persze itt is van különbség hogy ki hogyan is szeretné használni az az autót.

Az emberi kapcsolatok nem ilyen egyszerűek, jó esetben nem használjuk egymást. Bár aki nagyon méregeti az embereket, az nekem gyanús.

2014. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!