Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőket is vissza szokták...

A nőket is vissza szokták utasítani?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 16:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23 lány vagyok és egy csomószor visszautasítottak már. nem a szexet, az mindenkinek kellett volna, de párkapcsolatot nem nagyon akarnak a férfiak...
2014. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek :)
2014. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Persze, velem is előfordult már :)
2014. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

"23 lány vagyok és egy csomószor visszautasítottak már. nem a szexet, az mindenkinek kellett volna, de párkapcsolatot nem nagyon akarnak a férfiak..."


na gondolom erre gondoltál kérdező. De amúgy ja, lányok én is úgy veszem észre hogy sokkal jobban akarják, akárhogy tagadják,

2014. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen. Engem is visszautasítottak már. Érdekes módod a férfi kezdeményezett nem én. Majd ő mondott nemet. Párja volt, felesége. Talán ezért, meg nem akart megbántani. Én szerettem őt. Ő engem nem.
2014. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer, de sosem csináltam belőle ügyet. Mindig volt valami búfelejtő. De több, mint egy éve megtaláltam az Igazit, szóval a többi nem érdekel.
2014. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mert ahhoz probalkozni is kellene. Tul nagy egojuk van, hogy probalkozzanak + ehhez tarsul meg egy eros kudarctol valo felelem is.
2014. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, szintén az a helyzet, hogy nem ugyanazt akarjuk egymástól. Nem is értem miféle kérdés ez, legtöbb férfinak nem mindegy kivel van együtt...
2014. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Hogyan utasítanák vissza őket,mikor nem is nagyon kezdeményeznek?inkább elvárják a srácoktól,hogy ők tegyék meg ezt.Ha meg kezdeményeznek is,maximum a legjóképűbb bunkó gyerekeknél,azok meg válogathatnak közülük kedvükre,tehát minek állnának le eggyel?
2014. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is utasítottam már vissza nőt.

Hihetetlen, de nekem sem esett jól.

37/F

2014. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!