Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez hogy a fiatalabba...

Miért van ez hogy a fiatalabbaknak a nagyon vékonyak, míg a 18 fölötti srácoknak inkább azok a lányok jönnek be akin "van mit fogni"?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a 18+-os srácoknak a kicsit teltebb (nem kövér!) lányok jobban tetszenek, míg 14-16 éves srácoknak csak a vékony lapos hasú vékony lábú/karú lányok tetszenek? Én nem vagyok vékony de azért kövér se, és az osztálytársaimnak, korombeli fiúknak nagyon nem jövök be, de már többször mondták 18-22 éves fiúk hogy nem nézek ki 14-nek és hogy szívesen járnának velem, de én visszautasítottam őket a korkülömbség miatt, szal miért van az hogy a korombeli srácok közül mindenkinek csak a nagyon vékony lányok jönnek be? Ezt kinövik vagy mi ? :D (persze ez nem mindenkire igaz nem azért mondom, csak az átlagból meg innen gyakoriról is így vettem le)14/L

2014. júl. 12. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az hogy 14 éves kisvsajként altalanosítva akarod osztani az észt?


Mert ez egy BAROMSAG.

2014. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
De hát te nem vagy se, se kövér... biztos itt van a kutya meg a macska elásva! Borzasztó világot élünk ma, brrrr!
2014. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
se vékony* ..jaj bocsánat, miket hibázok itt
2014. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
mert kezdenek felnőni. azért
2014. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

nekem inkább a nőiesen telt lányok jönnek be, szebb az arcuk számomra, de a belső értékek a fontosak...ha meg van minden fontos belső érték és vékony a lány az se probléma :) meg ugye alkatilag alkalmasabbak a szülésre és én a gyermekeim anyját keresem :) meg ölelkezős típus vagyok és egy teltebb lányt jobban megszoríthatok (persze óvatosan azt is) mint egy véznát :)

21F

2014. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz, nekem mindig is a vékony lányok jöttek be. Én sem vagyok elhízva, teszek érte és sportolok, nem tűrném meg a sok felesleget, nem vonzó. 20/F
2014. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem osztom az észt, kérdezem, mert eddig az ismerőseimtől meg mindenhonnan átlagban kb így van és mertem megkérdezni hogy mért, nem tudom hogy ez neked miért fáj, vagy ha nem tudsz kedvesen/normálisan/értelmesen válaszolni, akkor ne idegesítsd magad ezen a kérdésen légyszi, kösz
2014. júl. 12. 22:23
 8/14 A kérdező kommentje:
ja oké mondom hogy nem mindenkinél van ez így, csak kb de lehet hogy rosszul látom, de köszi az értelmes válaszokat :)
2014. júl. 12. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
En 20 vagyok, es vilageletemben a pottom, vekony lanyok voltak az idealjaim. Persze, bejonnek a teltebb lanyok is, de egy kis vekony lanykanal nincs szexibb, szerintem.
2014. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ÁLTALÁBAN (de tényleg csak általában) így van. Koleszos vagyok, és a 14-17 éves fiúk általában kis, vékonyka lányokkal kezdenek, de a végzősök vagy a szakképzésesek (13-14.-esek) közül már sokkal több fiút látni kicsit teltebb csajokkal :) Persze vannak kivételek mindkét kategóriában, de alapjában véve nem rossz megfigyelés :)
2014. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!