Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, ha az, akivel...

Normális, ha az, akivel ismerkedem, emlékeztet az exemre?

Figyelt kérdés
Mármint az exem régi énjére, akit tudtam szeretni. Egyre több hasonlóságot vélek felfedezni benne. Annyi különbséggel, hogy benne megvan az a plussz, ami az exemben nem volt. Tapasztaltatok hasonlót, hogy olyan embert vonzotok, aki emlékeztet a volt párotokra? Vagy ez csak azért van, mert az első szerelem nehezen múlik el?
2014. júl. 16. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapszabály, amit jobb ha be tart mindenki. Ez ledig az, hogy amíg nem tudod elfelejteni a multad (az ex-ed), addig ne sz ard el más jövőjét. Van aki pont azt teszi, hogy masokkal megy bele gyorsan kapcsoltba az az ő dolguk, de ebben az esetben rajtad nem segit ha mással vagy, sőt. Nem tom, de én hagynám az egészet és meg is mondanám a masik félnek, hogy miért.
2014. júl. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó, hogy már fél éve szakítottunk és nem tudnék vele lenni, mert eljátszotta a bizalmamat. Amíg még jó volt a kapcsolatunk, arra az időszakra és az akkori viselkedésére emlékeztet.

Nem szívesen mondanék le arról, akit megismertem, mert vannak tulajdonságai, amik hasonlítanak az exemre, de mégis más, mint ő. Olyan, mintha visszakaptam volna vele azt, amit az exem elrontott.

Ez normális dolog?

2014. júl. 16. 02:26
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ilyen érzésem volt egy sráccal. Összejöttünk. Emlékeztetett a mosolya, a testalkata, a beszéde, a szemei stb. A volt pasimra. Mégis úgy éreztem megadta nekem azt amire az exemtől vágytam annak idején. Csak átvert...kiderült hogy van felesége. Elég gáz volt másodjára is elveszíteni.
2014. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!