Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen mindegy, hogy valaki...

Teljesen mindegy, hogy valaki művelt, értelmes, stb. , ha nem néz ki jól, nem lesz szép barátnője?

Figyelt kérdés

(lehet, hogy provokatívnak tűnik a kérdés, de nem célom a nők kárhoztatása; biztos fordítva is hasonló a helyzet, nem tudom)


Vagy lehetséges az, hogy a felek "kiegészítik" egymást? Pl. a pasi átlagos kinézető, de tényleg nagyon értelmes, tanult, a nő pedig nagyon szép, de - bár nem buta -, kevésbé okos, tanult, mint a férfi?

Áttörhető a kinézet "korlátja" belső tulajdonságokkal?


Nem extrém ronda pasiról beszélek, inkább amolyan átlagosról. A kinézet alatt az arcberendezést értem, amin értelemszerűen nem lehet változtatni.


2014. júl. 16. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

ez hülyeség...én átlagos vagyok mégis megtudtam hódítani a suli egyik legszebb lányát :) mert megadtam neki azt amit másoktól nem kapott meg :) törődést, szeretetet, tényleg figyeltem rá és nem csak néztem ki a fejemből! nincs lehetetlen!


21F

2014. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem a külső az elsődleges szempont. Maximum egy villámrandinál. Egyébként inkább a belső tulajdonságok, határozottság, kitartás, férfias kiállás. De ezeket már vagy milliószor leírták ezen az oldalon.
2014. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem teljesen ertek egyet az elottem szolokkal. Ez tobb dologtol fugg szerintem. Fiatalabb korban - mondjuk 25 alatt - egy szebb lany - foleg, ha tudja is magarol, h az - nem all szoba atlagos pasival, hacsak nem penzes. Egyebkent meg igenis fontos a kulso, hiaba probaljuk tagadni. De nyilvan ez is relativ es sok fugg a kemiatol is.

A nok idosebb korban, tobb csalodas utan kezdik el ertekelni azokat a ferfiakat, akik bar nem annyira neznek ki jol, de figyelmesek, gondoskodoak es muveltek.

Barmennyire is akarjuk szepiteni, de ez az "ugly truth".

2014. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Nem tartom magam kifejezetten szépnek, a barátom mégis totál odavan értem, még így 6 év után is.

Innentől kezdve nincs értelme a kérdésnek.

2014. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!