Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj ha valaki egy...

Miért baj ha valaki egy kicsit tudatosan könnyűvérű? Egyáltalán miért negatív jelző a ribi?

Figyelt kérdés

Szóval, hogyha egy fiúnak minél több csajjal volt az menő, de ha egy lánynak minél több pasija volt akkor az ribi, olcsó, könnyűvérű. Miért ha valaki nem életre szóló párt akkar keresni egy buliban és ezt előre közli is az illetővel, az együtlét előtt akkor szerintem az tök korrekt. Ha mind kettőnek oké akkor jóljártak. De valahogy a csajokat más kép kezeli a "társadalom".


Szerintem ha tetszik az illető, vonzótsz hozzá akkor lehet... Jobb mint ha átverne a fiú, hogy jajj istenem azt mondta szeret közben csak azt akarta, nem mind ketten azt akartuk, mert vonzódtunk egymáshoz. Lehet kicsit beteg ez a gondolatmenet...


2014. júl. 16. 14:49
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Így minél több pasija volt anélkül hogy összetörték volna a szívét. :D
2014. júl. 16. 14:51
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, hogyha egy fiúnak minél több csajjal volt az menő"


Nem, nem menő. Maximum cigány-pua-páwa körökben.


" és ezt előre közli is az illetővel, az együtlét előtt akkor szerintem az tök korrekt"


Lassan eljön az a világ, hogy majd szerződést is írnak előtte 1-1 ügyvéd jelenlétében a "korrektség" nevében? Undorító egy világ ez.

2014. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

hiszékenyek vagytok csak lányok! Én úgy vagyok vele mindenki azt gondol amit akar, de kibeba**ottul nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam! Én életem azt csinálok vele amit akarok!

ha fűvel fával szexelni akarsz nyugodtan, az a te életed és senkinek sincs beleszólása! Aki meg megvet ezért le kell kakilni magasról!

2014. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
59%

"Így minél több pasija volt anélkül hogy összetörték volna a szívét"


Ribi iskola első (kifogás) lecke amivel lehet igazolni a ribi-létet. Még a bűnöző is képes ilyen elméletet-kifogást gyártani hogy miért bűnözik "a körűmények kíremálássán"

2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
27%

Mert egy nő ingyen dolgokat követelhet a szexért ha azt objektívan kezeli, érted ezalatt hogy elkerülheti élete végéig hogy dolgozzon, karriert építhet arra hogy inkompetens de felszopja magát, magyarul a társadalom nem díjazza a lusta alja embereket akik azt akarják megjár nekik minden de nem akarnak dolgozni a lábszéttevésen kívül.


Ja és biológiailag a férfi dolga hogy valahogy elérje hogy minnél több felé szórja szét az ivadékait, nőé meg az hogy a sok jelentkezőből kiválassza a legjobbat, ezért van az hogy ha a férfi sok nővel van az elismerés, ha a nő van sok férfival akkor meg valószínűleg nem a fajfenntartás a célja hanem az ingyen pia, a pénz, a szociális státusz meg találd ki mi egyébhez juthatsz hozzá ingyen punciddal én nem adok neked ötleteket.

2014. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

#5


Attól még jobb helyeken nem menő az a csávó aki minden nővel összefekszik. Ez nem az őskor, hogy ne tudjanak gondolkodni az emberek, csak össze-vissza szaporodni akarjanak egyfolytában...

2014. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy feküdjön le fűvel-fával. Csak azt hogyha tetszik neki egy fiú és nem akar komoly kapcsolatot akkor miért ne?
2014. júl. 16. 15:01
 8/50 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mostanában menő ribinek lenni.

A tv és minden más azt harsogja, legyél szép és könnyen kapható és szeretni fognak és bármit elérhetsz.

És sajna a sok szajkózás valóra is váltja önmagát.

Hogy miért baj mégiscsak? Mert vannak erkölcsök, és akik ezeket magában tiszteletben tartják, azoknak ez, hogy akár te minden hétvégén mással dugsz, el ítélik. Köztük én is, de ez nem számít most.

Szerintem nem a társadalom megítélése a fontos, hanem a saját lelki béke. Ha neked így jó, akkor nem kéne foglalkozni ások véleményével. Majd ha életed párját keresed, és ezért nem kellesz neki majd, akkor már bánhatod, de az majd csak rajta múlik, mit fogad el, mit nem.Ja, és ezt nem vallásos emberként írom...

2014. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem versz át senkit, akkor én még nem is használnám rád azt a szót, hogy ribi. Nem mindenkinek jönnek be a hosszú, komoly kapcsolatok...
2014. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
35%

"Miért ha valaki nem életre szóló párt akkar keresni egy buliban és ezt előre közli is az illetővel, az együtlét előtt akkor szerintem az tök korrekt."


Kérdező te ugorj le valahonnan igen magasról.


Ha meg nem értesz velem egyet indokold már meg és ne csak löködd azt a rohadt piros ujjat légyszíves, most a változatosság kedvéért nem is szidtam senkit (eddig legalábbis), csak elmondtam a véleményemet, akárki is vagy aki ennyire megsértődik tőle... öregem milyen emberek vannak

2014. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!