Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért nem tud anyám új férfit...

Mért nem tud anyám új férfit találni magának? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már mintha 100éve nem lenne barátja akivel elszórakozhatna és persze elvált.Anyámnak tényleg nehéz találnia,mivel aggresszív,válogatós,goromba..de persze meg van a maga jó tulajdonsága is.Semmiben sem akadályozom meg ilyesmi.Tudtok adni valami jó tippet,hogy,hogy változzon meg vagy hasonló.Eléggé nehéz élete van és neki is kell akire rátámaszkodjon,nekem az is elég,ha csak jó barátot talál magának:-) Remélem van valami jó tippetek.

2014. júl. 17. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztráld társkeresőre és szervezz neki vakrandit. Legrosszabb esetben rabolod néhány pasi idejét. :)
2014. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, ha változtatni akar valamin azt neki kell akarnia és megtennie, te nem segíthetsz neki és nem is a te dolgod. Lehet hogy a szíve mélyén nem is akar (sok nő válás után cipeli magával a fájdalmát, sérelmeit stb.) és mindegy mit mond erről, mert amit legbelül érez, azt sugározza ki magából. Agresszív, válogatós és goromba? No, az sem a legvonzóbb kombináció. Ugyanis ezek nem alaptulajdonságok, hanem a környezet ingereire adott válaszreakciók.

Az idősebb korosztály amúgy is nehéz helyzetben van. Én is elvált vagyok, kedves és mosolygós, jó humorral és vonzó nőnek tartanak általában, és én sem találok pasit. Úgy értem, olyan aki tolná nekem ezerrel, lenne, de PARTNERT találni, akivel valódi kapcsolatban lehetnék, akivel kölcsönös a vonzalom,akire felnézhetek és becsülhetem.....nos, olyat még nem találtam a válásom óta. Tehát nehéz helyzet + mit is akarunk valójában, ez a kettő a kulcsa mindennek.És tőle függ.

2014. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!