Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti mennyire szeretitek...

Csajok, ti mennyire szeretitek az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

Olyan srácra gondolok, aki állandóan bolondozik, folyamatosan pörög, szeret beszélgetni, közvetlen, általában megmondja az igazat másoknak még kényes témákban is, kicsit csipkelődős, de ugyanakkor bókolós is, figyel mások reakcióira, kicsit érzékeny (nem sértődékeny), sportol, nagyon igényes, szereti a romantikus filmeket, de az igazi akció és drámákat is szereti, és ami a legfontosabb, hogy idegen lányokat nem mer megszólítani, csak ha az adott napon nagyon nagy önbizalma van...ja és amúgy kívülről tök úgy tűnik az öltözködèséből, hogy egy nagyképű csávó, és ezért egy csomóan rossz első benyomást keltenek róla.

Na szerintetek lányok az ilyen pasi milyen?

F/20



2014. júl. 18. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam hogy ezeket csak mértékkel,mert vagy hülyének néznek,vagy nagypofájúnak,és normálisnak semmiképp.
2014. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Gondolom a leíràsod ràd vonatkozik. Nos a leírtjaid alapjàn szàmomra az ilyen pasi mondhatni nagyon szimpatikus. Azèrt mondhatni mert ez csak egy rèsze amit tudni lehet mint jellemzõk, a többi meg akkor derül ki ha a kèt fèl alaposan ki ismerte egymàst. :) 22/N
2014. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor ok. Ha nem, nem.
2014. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Furcsa, pont mintha engem jellemeztek volna. Szimpatikusnak talállak, de lehet, hogy éppen az zavarna majd, hogy ugyanolyanok vagyunk.

16/l

2014. júl. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és talán a párom is. Én kedvelem azokat akik ilyenek, én is bolondozós vagyok, és pörgős.

20L

2014. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a többség jónak találja. :)
2014. júl. 18. 08:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Pont ilyen pasit keresek/szeretnék!
2014. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7-es ez nem kívánságlista.És ez nem társkeresőoldal,kedves 7-es.
2014. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen pörgős vagyok ezért én szeretem őket :D de egy nyugodtabb, kicsit zárkózottabb lány nem biztos, hogy kedvelne :)
2014. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nekem kifejezetten bejön, mert én is ilyesmi személyiség vagyok. :)

18L

2014. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!