Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik kifizetődőb...

Szerintetek melyik kifizetődőbb? A próbálkozásokkal sokszor csalódni, vagy a próbálkozások hanyagolásával a csalódásoktól mentesülni?

Figyelt kérdés
Ti hogy érzitek?
2014. júl. 18. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyikben sincs tapasztalatom. De inkább az elsőre szavaznék.
2014. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
inkább próbálkozz sokat, a nagy számok törvénye alapján úgy is össze jössz valakivel. Ez jobb mint hogy nem próbálkozol és lemaradsz mindenkiről.
2014. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én egy csalódás miatt 7 évig voltam depressziós...ezt sokszor nem tudnám eljátszani...én azt az utat választom, hogy megtalálom azt a lányt akit mindennél jobban szerethetek, tisztelhetek, becsülhetek és ő is így érez irántam :)


21F

2014. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első :)
2014. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyanez jár a fejembe
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki mennyire érzékeny a kudarcokra. Szerintem nem érdemes sokszor próbálkozni, mert egy idő után elveszik maga a varázs és csak egy rutin lesz belőle, hogy legyen mér végre egy punci a kéznél és az sem jó, mert kiégsz érzelmileg. Kell próbálkozgatni, de nem átesni a túloldalra, szerintem az a legjobb. De van, aki olyan mély komorságba képes esni kevés kudarctól is, hogy jobb ha egy időre inkább felhagy vele, egyénfüggő.
2014. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, nem lesz csalódás, viszont magányos leszel. HA próbálkozol, lehet sok csalódás ér, viszont megvan az esély a boldogságra.

Tudod. Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz, már veszítettél is.

2014. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
próbálkozásokkal sokszor csalódni. egyértelmű,mert azzal mindig egy kicsivel előrébb vagy ,mintha nem csinálnál semmit. erről szól az élet
2014. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!