Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is megfigyelte már ezt?...

Más is megfigyelte már ezt? Miért van az, hogy manapság rengeteg tini lány, sokszor alig 14-16 évesek is úgy néznek ki, mint egy érett, elhasznált, kiöregedett huszonéves nő?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, de én idősebb srácként is fiatalabbnak nézek ki mellettük és csak nézek, hogy ez most komolyan csak egy tini kislány lenne, amikor látszik, hogy el van már használódva, öregedve a teste, arcukon főleg látszik, hogy öregebbek a valós koruknál. Nagyon durva, hogy milyen gyorsan öregednek, úgy néznek ki tini létükre mint egy majdnem harmincas züllött életű nő.

2014. júl. 18. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen már nem tudok kiigazodni rajtuk, és megnézem őket pedig 30as vagyok gondolom leesne az állam ha megtudnám mennyi idösek is valójában
2014. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
nem tudom mit szívsz de hagyd abba, mert elég durva halucinációid vannak...
2014. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ramcsiii ***** válasza:

Lehet a sok szolira meg sminkre gondol..mert azok tényleg eléggé öregitenek..:D

De hát az ő bajuk ha már 30 évesen nyanyák akarnak lenni..

Én azt mondom jobb a természetesség..De gondolom csak én vagyok igy ezzel.:)

2014. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
20 mióta elhasznált? te szívsz valamit?
2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ne felejtsük el, hogy a cigi alapból rettenetesen öregíti a bőrt, ha pedig ezt dobozszámra 12-13 évesen már elkezdik, - és pedig onnan kezdik, ha tetszik, ha nem - akkor az bizony majd 22-25 éves korukra, amikor szinte a legszebbnek kellene lenniük, úgy fognak kinézni, hogy rossz lesz rájuk nézni. Ez van.
2014. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van! A cigi, a hajnalig bulizás, kiló smink, oda nem illő ruha! Simán 10 év+ sajnos :(

Tisztelet a kivételnek

2014. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintetek ez a lány hány éves ?

[link]

2014. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramcsiii ***** válasza:
21? De gondolom,mármint sejtem hogy fiatalabb..
2014. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

15-re saccolnék


12F

2014. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14-16-ra talán túlzás ezt mondani, de az tény, hogy 20as éveik elejére a sok cigitől, napozástól, szolitól, piálástól, bulizástól, kevés alvástól, sport hiányától simán 30asnak lehet nézni rengeteg lányt
2014. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!