Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki tetszik csak...

Van egy srác aki tetszik csak az a baj én egy évvel idősebb vagyok nála. Régóta ismerem de csak egyszer találkoztunk úgy komolyabban. Azt mondta szép vagyok de szeretne még megisemrni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De sose ír rám mindig én írok rá.Nem akarom hogy azt higgye hogy rámenős vagyok a találkozásaink se jönnek össze vagy neki vagy nekem nem jó,pedig én nagyon szeretném.Nem tudom mit tegyek.Most akkor tetszem neki vagy nem?hagyjam inkább békén?

2014. júl. 19. 11:29
 1/3 anonim válasza:
Az sem mindegy, hogy az egy komolyabb találkozás alkalmával mi történt, hogy alakultak a dolgok, látott-e benne folytatást a srác. Szerintem ne keresd, hagyd, hogy ő keressen, kezdeményezzen. Ha nem történik semmi, akkor hagyd!
2014. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne éld bele magad, nem hinném hogy a srácoknak azok a csajok jönnek be akik minden lépésüket figyelik, és úgy mond nagyon "ragadnak" (overly attached) mennyi idősek vagytok?
2014. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó köszönöm a segítséget.Én 16
2014. júl. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!