Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy az első találko...

Normális, hogy az első találkozásnál nem beszéltünk nagyon sokat és voltak egy perces szünetek? Ettől még kialakulhat jó kapcsolat? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy szabadtéri rendezvényen azzal a személlyel akivel eddig csak párszor beszéltünk neten keresztül.

Nagyon fura volt először, volt hogy le-le álltunk a beszéddel és mindketten gondolkoztunk hogy milyen témát hozzunk fel.Kicsit be voltam rezelve...

Normális,hogy voltak percek mikor nem is szólaltunk meg?


2014. júl. 20. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindenkinél ugyan így van. miért ne alakulhatna ki?
2014. júl. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom csak ezen gondolkodtam
2014. júl. 20. 03:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen még viccelődhettek is egy kicsit :)
2014. júl. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah van ilyen,de nem hagyom,hogy felül kerekedjen rajtam valami féle megfelelési kényszer e miatt.
2014. júl. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat en eloszor amikor talalkoztam a baratnommel akkor kb 3 oran keresztul arrol beszeltunk hogy ne menjek el es csokoloztunk xD
2014. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit éreztél, ha nem beszélgettetek, de mégis jó érzés volt vele lenned, akkor biztos müködni fog. Ha halálra untad mellette magad és kinosnak érezted az egészet, akkor sincs veszve, de akkor kérdésesebb a dolog. Én pl. ha találkozok egy fiúval és beülünk valahova akkor sokszor nem beszélgetünk folyamatosan, néha elnézelődök közben, meg ő is, de ettől még ha jó érzés vele lennem és nem unalmas akkor még jó. Én nagyon nem vagyok olyan, hogy most mindenről follyon a szó, megállás nélkül.
2014. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játszatok direkt olyat hogy nem szólsz hozzá,garantáltan orbitális mosolygás és nevetés lesz a vége:)
2014. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!