Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 év körüli lányok valaki...

18 év körüli lányok valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ezt most én se hiszem el,hogy ezt írom,de most tényleg nem ismerkedni szeretnék, szimplán rossz kedvem van és beszélgetése vágyom.

20f



2014. júl. 21. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgetésre vágysz és nem ismerkedni akarsz, akkor miért csak lányok írhatnak? És miért csak 18 év körüliek? :P bukta
2014. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, én sem akarok ismerkedni 18/L
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Miért vagy szomorú? 18L
2014. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért csak lányok,mert jobb tanácsokat tudnak adni,azért 18 évesek,mert nyílván jobban rálátnak a dolgokra mint egy 16 éves,de írhat 30 éves is,de ők meg valszóínű nem fognak.
2014. júl. 21. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, hogy miért vagy szomorú. 18L
2014. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia:) Én ami miatt nem akarok most: Mert teljesen tanácstalan vagyok,hogy most mit kéne csinálnom,még az a szerencse,hogy nyári szünet van és van időm gondolkozni rajta.. röviden van egy lány akivel már 4 hónapja beszélünk fb-on, elmondása szerint nagyon kedvel,meg nagyon egyedinek tart meg minden ilyesmi,meg olyat is írt h nagyon fájna neki ha elveszítene,de mégis vannak olyan dolgok,amik rosszul esnek tőle,de elmondása szerint nem szándékosan csinálja,hanem egyszerűen ő ilyen. Egyébként fiatalabb nálam 5 évvel,de mégis nagyon megkedveltem,pedig én mindig csak a korosztályombeliekkel jöttek ki jól,de ő emg annyira megszerettette magát velem,hogy nem tudom,most mi legyen


Azt se tudom h jó-e ezt mással megtárgyalni v ezt csak magammal tudom..:\

De szeptemberig el kéne döntenem,hogy mi lesz,mert akkor nincs időm már ilyenen agyalni..

2014. júl. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!