Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg vagy bisex fiúkkal...

Meleg vagy bisex fiúkkal ismerkednék. Írtok privit? Kezdő bi vagyok 14/F

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 13:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak azok vegyék figyelembe a kérdést akit érdekel. Feleslegesen heterók ne írjanak semmit. Köszi.
2014. júl. 21. 13:47
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

De a fa-.szért itt ismerkedsz?


pride.hu

gayromeo.com

az Index fórum partnerkeresős topicjai


Miért nem ezeken keresel magadnak kúrópartnert? Ezért hiszi azt mindenki a melegekről hogy csak dugni akarnak, mert itt is minden második meleg kérdés arról szól, hogy "Meleg vagyok, jössz-e ba-.szni?".

2014. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert itt esik jól. Ha zavar, akkor olvass vagy keresgélj más témában ami téged is érdekelhet, és ne itt piszkálodj. Nem értem aki nem meleg az miért nyitja meg a kérdést.-.-
2014. júl. 21. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerinted nem vagyok meleg?!


Akkor honnan ismerném az előbbi meleg társkereső oldalakat, ahol tucatnyi fiúval beszélhetnél akár már ma, ha inkább azokon ismerkednél?


Az ilyen kérdések miatt is, mint a tied ítélik el a melegeket és ezért hiszi azt mindenki a melegekről hogy csak dugni akarnak, mert itt is minden második meleg kérdés arról szól, hogy "Meleg vagyok, jössz-e ba-.szni?".


18/F (meleg)

2014. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
55%
Mondjuk szerintem is lenne jobb hely erre (meg hát 14 évesen fiatal is kicsit a kérdező), de azért az ismerkedés rovatba simán belefér ez a kérdés.
2014. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem mindenki gondolja a melegekről azt, hogy csak ba szni akarnak. Most nem értem miért kell beoltani egy 14 éves srácot... Még fiatal, túl fiatal, jobb is, hogy még ilyen korban nem megy fel ilyen társkereső oldalakra, de itt gyakorin se annyira jó ötlet ez, az ő biztonsága miatt. Szerintem még várj egy évet és akkor menj azokra a társkereső oldalakra. A nyomással meg ne törődj, hogy most "jaj nincs senkim ráadásul biszex vagyok ez megnehezíti", majd jönni fog valaki, de azt ne 14 évesen társkereső oldalon keresgéld.

Amúgy itt gyakorin az ismerkedés kategóriába simán írhat ilyen kérdést. Nem kell egyből így ráugrani.

17L (hetero)

2014. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
93%
Szia:D én is 14 éves fiu vagyok és biszex:)kapcsolatot szeretnél,vagy csak baszni?:D
2014. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kapcsolat :D
2014. júl. 27. 22:55
 9/12 2PacShakur válasza:
45%

Irj privatot !14 vagyok bp! Ui: a pride .hu megszunt!

és a tobbi meleg tarskeresokon meg sok a pedo

2015. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kanál3 válasza:
irj ha gondolod :) 14/f
2015. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!