Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek a csajoknak! Lehet...

Nem kellek a csajoknak! Lehet hogy fel kéne adni az egész csajozás dolgot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Aha legyél inkább homár!!!
2014. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor nem vagy igazi férfi.. bocs de ez az igazság.
2014. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az összesnél próbálkoztál? Utána add fel.
2014. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul közeledsz feléjük. Ha pl leírnád hogy hogyan szoktál csajozni, vagy miben nyilvánul meg ez az egész miért szoktak visszautasítani akkor jobban tudnék segíteni.
2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Napi önsajnáltató kérdés: ✔
2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Miért kellene feladni?Attól még hogy egy két csaj nemet mond nem jelenti azt hogy fel kellene az egészet adni!Merj lépni,és harcolj azért a lányért aki tényleg érdekel!Ne engedd el küzdj érte.
2014. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kipipálva ✔ Mehetünk tovább
2014. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemertelek, ha a csajozas nalad azt jelenti, h egesz nap kockulsz akkor ne vard a sultgalambot. En ilyen voltam, de valamellyest nem olyan intenzitassal most is ilyen vagyok. Dolgozok is tanulok is. Nem diakmunkan, de sokaig azt is csinaltam. Minderre no mellett nem lett volna idom. Nos lassuk mibol elunk. Nem eletfeltetel a tarsas elet, de jobb ha van valaki. Ha ehes vagy eszel, ez szuksegszeru. A celjaidat ilyenne kell formalni, h szuksegszerunek lasd es tegyel meg mindent. Nezz a tukorbe ha onbizalomhianyos vagy csinalj valamit. Menj el vasarolni, en szeretek fiu letemre ha szarul vagyok. Csak ugy spontan akarmit megveszel ami tetszik penzt nem kimelve. En csak abban tudok segiteni, h erezd magad jobban. 25 eves korom ellenere nincs csajom, de elfogadtam, tudatositottam magamban, hogy nem eletfeltetel. Neha az agyad megtrefal ha jo, helyes csajt latsz. Osszejohet vagy nem es csalodottan tavozol az onbecsulesedet megjobban osszetorve. Olyan ez mint a tozsde. Inkabb nem kockaztatnam meg, hogy elveszitsem a penzem. Jol elvagyok, de azert nem vetek el semmit. Nagyon rossz tableten irni.
2014. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8! Utolsó mondattól kész vagyok! xd...Lelkizős szöveg, aztán a végére benyög egy ilyet...:D Na mind1. Szóval jól írta, úgy kéne hozzá állnod a dolgokhoz ahogy ő mondja. Én pl. egy időben annyira csak a sulira és az a mellett folytatott munkára koncentráltam, hogy azt vettem észre már nem is érzem magam olyan jól a bőrömben...akkor döbbentem rá hogy már vagy egy éve nem vettem magamnak egy ruhadarabot sem, hogy "unalmassá" vált az egész ruhatáram, minden reggel ugyanaz a monoton előkészület előzte meg az indulást és befásultan indult a reggelem...Aztán egyszer nem sajnáltam rászánni az időmet és a pénzemet és elmentem kozmetikumokat, új ruhákat beszerezni. Nem sokat, csak párat vettem de máris sokkal jobban éreztem magamat a bőrömben rögtön, ami egyértelmű hogy nem csinált tényleges változást azonnal, de már ez is annyira feldobó volt lelkileg, hogy ennyit segített. Szóval kezdj el törődni magaddal, ne légy befásult és keresd meg, őszintén állva magadhoz és a külsődhöz, hogy mi az amivel gond lehet. Aztán változtass rajta!
2014. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Attól még semmi sem fog sikerülni.Ahogy eddig se.
2014. júl. 22. 04:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!