Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti hogy reagáltok arra...

Lányok ti hogy reagáltok arra mikor valaki az utcán, buszon buszmegállóba vagy vonaton és ilyen helynek szólít le titeket?

Figyelt kérdés
és ha van tapasztalatotok ilyennek akkor örülnék ha leírnátok, hogy történt, mit mondott meg ilyenek.

2014. júl. 21. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vicces :D
2014. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
egyszerű! "Nem veszünk semmit! Nem kell Gilette!"
2014. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg annak örülnék, ha meg lehetne fogalmazni egy egyszerű kèrdèst magyarul és érthetően.....

Amúgy volt már ilyen, az utcán, kedves volt a fiatalember, leszólított, beszélgettünk, nem rejtette véka alá, hogy megfektetne de nemet mondtam. Még váltottunk pár szót, majd elköszöntünk egymástól.....:)

2014. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem eddig csak az utcán volt példa, mert nem járok tömeggel.

Mivel van párom ezért term. elutasítom őket.

Amikor nem volt akkor is elküldtem szinte mindenkit, kb. 3 volt akinek megadtam a számom és, megbeszéltünk egy találkozást. Azoknak adtam meg, akik nem valami hülyeséggel jöttek oda, hanem pl. szia, szimpatikus vagy és szívesen innék veled egy../ennék veled egy..., stb. De a de szép vagy, de jól áll, ilyen csinos lányt még nem láttam szöveggel mkit elküldtem.


23/L

2014. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeknek örülni szoktam.

Egyszer egy srác a buszon szólított le, aztán kiderült, hogy egy koliban lakunk, egyszer elmentünk buliba. Azóta is félévente feltűnik a semmiből. Egyszer össze is jöttünk kb egy hónapra.

Egy másik a vonaton szólított le. Vele 8 hónapig voltunk együtt.

Strandon, rendezvényeken mindenhol szoktam ismerkedni.

Csak élőben (de ott bárhol), neten nem.

2014. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyszer régen, távolsági busszal mentem hazafelé. Városból faluba, és éjjel az utolsó járattal. Volt a buszon egy srác, akit már többször láttam is, de csak szemeztünk és mosolyogtunk egymásra. Nem beszéltünk egyszer se. Azt tudni kell hogy ő a végállomáson lakott egy faluval lejjebb. Amikor az én megállóm következett, leszálltam, már indultam tovább amikor meghallottam hogy: Várj! A csávó hirtelen felindulásból leszállt a buszról, és utánam szaladt. :) Megkérdezte hogy lenne-e kedvem elmenni vele teázni (vagy kávézni, már nem emlékszem), és hogy zavarna-e ha hazakísérne. Nagyon aranyos volt :) Kiderült hogy nem mert sose odajönni hozzám a buszon, és most nem akarta elszalasztani az alkalmat.
2014. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! És utána lett valami?
2014. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!