Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy kapcsolat,...

Szerintetek egy kapcsolat, vagy legalábbis ismerkedés 'jegelése' mit jelenthet? Van értelme szerintetek? Vagy hagyjam a francba az egészet?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már kb. 2 hónapja 'ismerkedek', időközben bele is szerettem, ő viszont még nem szeret engem, és kért egy kis időt, hogy el tudja dönteni, menni fog-e ez neki, vagy nem. Tehát nem is beszélünk egy darabig, és ha majd úgy gondolja, hogy hiányzom neki, akkor megéri szerinte folytatni. Ti mit gondoltok erről? Van értelme így, vagy hagyjam inkább az egészet?
2014. júl. 22. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ilyen nincs hogy majd később belédszeret
2014. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom, de nem tudom hagyni, nem tudok nem foglalkozni vele.
2014. júl. 22. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Ne írj, ne keresd. Milyen kedvesen gyakorol kegyet, nem is értem, hogy mit képzel magáról.
2014. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( Tehát akkor bukó... Mindig is tudtam, hogy ez a 'jegeljük a dolgot' idő f@sság. Csak most valahogy reménykedem, de...
2014. júl. 22. 11:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sem értem, hogy miért szüneteltetni kell hozzá, ahhoz, hogy eldöntse, hiányzom-e neki. Nem találkozunk így se minden nap, kb heti 1-2x, szóval nem értem. Hogy hiányzom-e neki, azt anélkül is el lehet dönteni érzésem szerint, hogy nem beszélünk és nem találkozunk... talán így akar úgymond 'lekoptatni'? Vagyis nem akar megbántani, ezért nem vallja be, hogy nem fog működni?
2014. júl. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!