Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből tudhatom meg, hogy csak...

Miből tudhatom meg, hogy csak teszem egy srácnak, vagy már kissé belém zúgott?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de jóban vagyunk, kerülget, kerülgetjük egymást… Félénk, tapasztalatlan is szerintem. Mondjuk én is visszafogott vagyok…


Van olyan, amiből lejön, hogy már átlépte a tetszés határát?



2014. júl. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kezdjük azzal ok?
2014. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg hány éves kb a srác?
2014. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves. Nem tuti, hogy szűz, de eléggé sanszos.
2014. júl. 22. 15:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Én pedig 21 vagyok.
2014. júl. 22. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben egyén függő. Van aki bármit elhitet veled csak, hogy lefektessen egyszer.
2014. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén mit számít, hogy szűz e? Te is voltál szűz nem? Ki nem szrja le.


Megcsókolod. Ha elhúzódik akkor nem tetszel neki, ha visszacsókol akkor igen. Megkéred a baránédat, hogy kérdezze meg az ő haverját, hogy tetszel e neki. A harmadik verzió, hogy simán rákérdezel egy váratlan pillanatban. A negyedik megoldás...nem, ennyi jutott most eszembe. Bocs, de csak férfi megoldásokat tudok. Én azt szeretem, ha megcsókolnak(obviously).

2014. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel, hogy az-e vagy sem. Csak azért jegyeztem meg, mert talán amiatt félénk, nem mer lépni stb. Tehát gátlásosabb. Nekem aztán 8, sőt, igazából én örülnék neki, ha az lenne.
2014. júl. 22. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!