Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez velem? (Többi lent).

Miért van ez velem? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Udvarias,humoros,általában vidám srác vagyok. Nem viselkedem beképzelt vagy bunkó módon. És nem i tartom magam visszaszítónak. De mégis még soha egy ölelést sem kaptam egy lánytól sem. Pedig vannak lány barátaim akikkel szoktam is együtt lógni. De tőlük sem. Pedig más fiú barátaik viszont igen. Meg ha kapcsolatot akarok akkor vagy kihasznál a csaj és eldob, vagy másba szerelmes (akinél esélye sincs) és inkább nála talpal és nekem esélyt sem ad, vagy éppen túl messze lakik tőlem, vagy nem akar kapcsolatot mert őt egyszer megsértette egy srác és..... Szóval a lényeg az hogy vagy kétszínű vagy "butácska" (ezt úgy értem hogy nem gondolja át rendesen a dolgokat) csajt fogok ki. Vagy éppen a puszta balszerencse miatt nem lehet semmi a dologból. Szerintetek mit csinálok rosszúl? Vagy egyszerűen nem vagyok elég jó és ezért dobnak el és használnak ki folyton? (Tudom hogy nehéz lenen erre az utóbbi kérdésre választ adni kép nélkűl, szóval ha valaki akar képet az szóljon és küldök).

2014. júl. 22. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést ha van benne helyes írási hiba.
2014. júl. 22. 21:38
 2/2 anonim válasza:
Ismerős helyzet :/ De ne hibáztasd magad, hiszen ha érzésed szerint nincs baj a hozzáállásoddal, akkor valószínűleg nem rajtad múlik a dolog. Csak azt tudom tanácsolni, amit nekem is mondtak: legyél nyitott, és ne félj kezdeményezni! Itt a nyár, bulizz, ismerkedj, csajozz, és lehet, hogy egy ilyen véletlen folytán összejön valami. Én is csak a jó szerencsében reménykedek :)
2014. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!