Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szeretnétek egy...

Lányok, szeretnétek egy nagyon szerencsétlen pasival ismerkedni?

Figyelt kérdés

Inkább sorban barátokat keresek, akiknek hasonlóan nem jön össze semmi, pedig nincs velük nagy baj.

Első sorban 20 év körüli lányok leveleit várom, mert bennük könnyebben megbízom, mint a fiúkban, főleg ha a korosztályomból van, de bárki írhat aki szeretne kicsit beszélgetni valakivel :)


Köszi ha normálisan írsz.:)



2014. júl. 22. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, van párom, nem ismerkedek, de olyan rossz ezt így látni hogy egy válasz sincs, gondoltam idepötyögök valamit :) Fel a fejjel, remélem azért kaptál priviket :)

26L

2014. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár én fiú vagyok, de szívesen meghallgatlak, írj ha szeretnél :) nekem is igazából csak 2 legjobb, igazi barátom van, azok is lányok, a többi csak ismerős :)
2014. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Barátként szívesen meghallgatlak. 14/L
2014. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ilyen hozzáállással tényleg szánalmas vagy, és az is maradsz.
2014. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia,

én 17 vagyok és lány. Ha gondolod írj.


Ja és általában normálisan írok. :)

2014. júl. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem vagyok lány, nem vagyok a Te korosztályod, akár a fiam lehetnél. Kizárólag azért írok, mert arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy nincs szerencsétlen pasi csak önbizalomhiányos. Minden fejben dől el. Az, hogy mit hiszel magadról, hogy mit nézel ki magadból. Erre lehet gyúrni fejben, érdemes az erősségeidre fókuszálni.
2014. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!