Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért képtelenek az emberek...

Miért képtelenek az emberek nagy része magukról egy összeszedettebb bemutatkozást írni, és miért nem törekednek a beszélgetés fenntartására, mikor kiírnak egy kérdést, hogy ismerkedni szeretnének?

Figyelt kérdés

Például egy beszélgetés során megkérem, hogy írjon magáról, egy része visszakérdez, hogy "mégis mit?", vagy ír egy kevés, és lényegtelen információhalmazt magáról, amik gyakran még nem is kapcsolódnak egymáshoz.


A beszélgetés fenntartása alatt azt értem, hogy nem kérdeznek vissza. Ismerkedni akarnak, és nem kíváncsiak semmire sem rólam? Vagy ha nem is kérdezni, csupán mesélni valamit, vagy új témát nyitni, amin tovább vihető a beszélgetés. Ennyire bele van már fásulva mindenki?


2014. júl. 23. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert lusták, hanyagok, nem érdekli őket mit gondol a másik, primitívek? milyen választ vársz erre a kérdésre, nagyon szép kis beszéd, de értelme nem sok
2014. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én például szeretem a csöcsöket, de ha ezt írom meg magamról első körben, akkor nem keltem azt az illúziót, hogy milyen szuperjó választás vagyok.
2014. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én mindig fent tartom a beszélgetést, így szerencsére nagyon ritkán lapos...:D

L

2014. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert nincs meg bennük az érdeklődés.
2014. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tényleg szép kis beszédet hoztam össze, elismerem, de úgy éreztem, hogy lehet, szükség van rá, hogy a kérdés érthetőbb legyen. Feleslegesen nem fárasztanám magam :)


Bár nekem van egy sejtésem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is ez ügyben. Ezért írtam ki ezt a kérdést.

2014. júl. 23. 02:11
 6/18 anonim ***** válasza:
ezzel kapcsolatban én tegnap 2 lányba futottam bele, ismerkedni akartak, de egy kérdést nem tettek fel velem kapcsolatban, akire random ráírtam, mert jófejnek tűnt, vele 3 napja beszélgetünk, erről ennyit... :)
2014. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Imserkedni akarok!!!! HÖOÖÖÖÖ!!!!!!!
2014. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is találtam valakit, még 2012 augusztusában írtam rá. Pont ma beszéltem vele utoljára. Tehát nem azt mondom, hogy nincsenek ilyen emberek - vannak, csak ritkák.
2014. júl. 23. 02:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Nehéz bármit is kérdezni egy teljesen idegen embertől, főleg egy ilyen anonim oldalon, ahol azt sem tudod fiú vagy lány van a túloldalon. Egyébként az első 1-2 levélből rá lehet jönni általában, hogy van-e bármilyen összhang a két fél között.
2014. júl. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg épp ezért egyszerű. Minél kevesebbet tudunk a másikról, annál többet lehet tőle kérdezni.
2014. júl. 23. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!