Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Mit tegyek, ha nem vagyok szépfiú, viszont annyi szép lányt látok az utcán, és a jóképűség hiánya miatt nem fogok tudni megismerni csajokat?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb lenne, ha jóképű lennék.

2014. júl. 23. 18:59
 1/10 SprintElek ***** válasza:
35%
Pénz, pénz, pénz.. Ezzel kompenzálni lehet. Akármit is mártírkodnak itt gyik-on a csajok, ez így van és kész. Sokkal hamarabb felfigyelnek rád ha drága és rikító cipőd van, drága és jellegzetes parfümöt használsz, a szép és puccos kocsi se hátrány... stb.stb.
2014. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

az utcán ribiket lehet felszedni :S

ha vonzó az egyéniséged, vicces vagy, nem lehet baj

úgyis csak egyet kell találnod

egyszer egy baráti társaságban megismerkedtem egy sráccal, aki nemhogy szép nem volt...

de megragadott az egyénisége

ja nemárt ha ápolt vagy, pattanások esetén kozmetikus nem ciki

2014. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért mondod azt, hogy nem vagy jóképű? Fogszabályzó, arckrém, fodrász sok mindent el tud intézni, ha ez téged zavar (egyéb problémát nem tudok elképzelni). Önbizalom hiányosnak tűnsz. Nekem sebhelyes arcú volt az első barátom, 185cm/55kg, de egyáltalán nem zavart! A stílusod legyen lenyűgöző, legyen jó a dumád, az a lényeg.
2014. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem bőr, meg fogszabályozási hiba, csak egyszerűen nem vagyok szépfiú. Tehát ha odamegyek, akkor néznek, ez ki, de ha egy szépfiú megy oda, sármos és jóképű, duma dumát követ.


Mégiscsak a jóképűek, könnyebb nekik. Nekem átlagos arcom van, vagy annál rosszabb kicsivel. (csak mert látom a többieket, igy tudok viszonytani)

2014. júl. 29. 23:06
 5/10 anonim válasza:

Én személy szerint össze tudnék jönni egy kevésbé szépfiúval, ha magabiztos, jó a humora és figyelmes. Elképesztően sokat dob egy fiún, ha nem viselkedik úgy, hogy ,,Jaj, én ,,cúna" vagyok, elbújok a világ elől, esélytelen vagyok jajj jajj jajj", hanem igenis magabiztos és önmagát adja, van önbizalma. Persze nem arra gondolok, hogy feszítsd be a bicepszed és nyomj rá pár ezer csókot, meg viselkedj úgy, mintha te lennél Zeusz, hanem szimplán látszon az rajtad, hogy tisztában vagy azzal, hogy ugyanolyan értékes vagy, mint a szépfiúk.


Rengeteg példa van arra, hogy egy nem túl helyes srác felszed egy bombázót, mert csodálatos a személyisége..


Szóval, ha önmagadat adod, akkor azt normális értékrenddel bíró, szép csajszik értékelni fogják! Ha begubódzol és sajnálkozol magadon, akkor csak magadtól veszed el a lehetőséget..

2020. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez hülyeség utolsó (5) lágy álmokat követsz legyél te jó képű, ha nem vagy rossz fiú ak semmi esélyéd a szép nőknél

Lanyok mondják nekem nem kell rossz fiú de bizony az kell nektek mer a jó fiúk uncsik

Amúgy pénz és kész....

Gondolkozzatok már itt átlagon aluli srác (ne vedd magadra kérdező ) és egy helyes pali aki meg izmos csajok melyiktől nedvedik be a bugyi???? Az átlagos sz@rtol vágy a helyes ízmos macsótól az eddigi lány ismerőseim mindih azt mondták h nekik nem kell ilyen pali ők be érik a kedves pasikal és ezt a mondatot képzeld el nyávogós hangon

Nagyon olyan kisugárzásodnak kell lennie h össze jöjj egy jó csajal ha olyanak mondod magadat amit leirtal

Módjuk ase tudom h neked mi számít jónak.... miért nem keresel egy kevésbé szeb lányt ő nem törne ősze az ilyen kis szép csajok -ehez értenek

Tanulmanyok alapitotak mag h ha ősze jonn egy vonzó lany egy kevésbé vonzób fiúval ak gyorsan vége lesz a kapcsolatuknak és na vajon miért???

Ez az én véleményem és punktum és nem csak anonim oldalon lenne nagy szám kosz a figyelemét!

2020. dec. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én az utolsótó véleményére nem sokat adnék. Full éretlen vagy és primitív, helyesírásról ne is beszéljünk.


Nyilván elengedhetetlen, hogy valamennyire a külső is tetszen. De nem fog működni a ,,machoval", ha nem hallgat meg, nem figyel oda rád, önző, buta bármi. Nagyon tud rontani egy helyes fiún, ha pl. üresfejű, és hülyeségeket zagyvál. Hiába a kockahas, egy olyan lány, aki hosszútávra tervez, az offolni fogja, akármennyire is helyes. Egy olyan csaj, aki egy éjszakás kalandot keres, annak kelleni fog, mert ott inkább a test számít. Bár itt is, ha a csávó egy tahó és durva a lánnyal, akkor ennyire se kellhet a ,,macho".


Ez jóval komplikáltabb, mint ahogy az utolsó fogalmazta meg..

2020. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jajj figyelj már ,nem voltam prmitiv csak őszinte

És szinte minden lány ilyen

Nyisd már ki a szemed ember

Minden lany csak a rossz fiukra buknak

És a jófiúk valan sírjak ki magukat!!

Majd még össze jönnek helyes fiúval aki ősze törte a szívet a lánynak

Az csak egy tévhit h lányok csak a jó fej kedves vicces

De érdekes módon a tróger haverjával jönnek ősze...

Mondom legyél te jóképű ha nem egy f@sza gyerek ak nem foksz kelleni a jó csajoknak

2020. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jahj istenem! 😩 Kérdező, csak annyit kérek, hogy ne hallgass az utolsóra! Felszínes emberekre vall, amiket ő ír, és nem minden emberre igaz!! Az, akit Te keresel, kedves kérdező, az az ember értékelni fog úgy, ahogy vagy. Persze tudsz adni egy kis pluszt magadra, hogy kipattintod magad, edzel, futsz, olvasol, okosodsz. Ezek adhatnak neked pluszt. Esetleg egy vagányabb frizura sokat dobhat rajtad! Hozd ki magadból a legtöbbet! :)
2020. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok! Még annyi, hogy a legrosszabb, amit tehetsz, ha sajnáltatod magad és sajnálkozol, hogy miért azzal a külsővel születtél amivel.. Ez f@szság! Ki kell hoznod magadból a legjobbat és megtalálod a boldogságot! Tényleg!
2020. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!