Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúval teljesen jò...

Ha egy fiúval teljesen jòl elbeszélgetek, romantikusan bevallja az érzéseit, viszont egy hònapja nem ír, akkor mi van olyankor?

Figyelt kérdés

Ùgy volt, hogy beszèlgettünk, találkoztunk, ahol többször kimutatta, h tetszem neki. Illetve gyakrabban kérdezte, h "ki tetszik nekem?" Valòban tetszem neki, és komoly kapcsolatot akar?


Fiùk, ti hogy gondolkodtok erről???



2014. júl. 24. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy hónapja nem ír, és te sem írtál neki? :/ Az felejtős...
2014. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én írtam neki, de vagy nézi, de nem vàlaszol, vagy meg se nézi:/

akkor miért küldte a jeleket? amùgy màsnak is csinàl olyat, hb nem vàlaszol, mert èpp ki van kapcsolva a teloja, vagy lemerült, vagy alszik...

2014. júl. 24. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:
egy hónapig senki se alszik
2014. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de akkor miért írt romantikus üziket???
2014. júl. 24. 16:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert akkor olyan kedve volt. Most már nincs olyan kedve.
2014. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem. Tudod mi fiúk szeretjük érezni hogy kellünk, ne csak ő mutassa ki az érzéseit, hanem te is. Többször éreztesd vele hogy fontos a számodra. És akkor lesz valami. vagy lehet hogy megsértetted, az még rosszabb, akkor meg csak rád gondol, viszont nem akar visszaírni. Ez nagyon nagy önmegtartóztatást igényel.
2014. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De a topikindító azt írja, hogy ő írt a fiúnak, tehát jelzett, a srác viszont nem válaszol.
2014. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az előző előtti vagyok ;)

Akkor a fiú többet vár!

2014. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Természetesen a fiù kereste a tàrsasàgomat, ő kezdeményezett, amire én vàlaszoltam, mert fontos nekem. *-* :$$ nem csak én ìrtam, ahogy itt az egyik előző mondta...

Mivel sérthettem meg? ha egyàltalàn megsértettem... :o akkor az jò, ha keresem a társaságàt, pl gyakrabban hìvom, ha nem veszi fel?

2014. júl. 24. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem veszi fel, akkor szerintem ne hívogasd, mert zaklatásnak fogja megélni. Hívd fel max. kétszer, majd szerintem küldj egy emailt vagy smst, amiben megkérdezed, megbántottad-e valamivel vagy minden rendben van-e. Ha erre sem reagál, akkor felejtős.
2014. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!